Austrálie – Kostarika 1:0 (kon.) | Rusko – Jižní Korea 2:1 (kon.) | Slovinsko – Kanada 1:0 (kon.)
Norsko – Skotsko 0:1 (kon.) | Turecko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Španělsko 1:0 (kon.)
Nizozemsko – Kolumbie 0:0 (kon.) | Rakousko – USA 1:0 (kon.) | Polsko – Irsko 0:0 (kon.)
Anglie – Německo 0:1 (kon.) | Belgie – Japonsko 2:3 (kon.)
Slovinsko
1:0 (0:0)
Kanada
Úterý 19.11.2013, 18:00 • Arena Petrol, Celje, Slovinsko • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:57:48)

Je dobojováno. Slovinsko v dnešním utkání doslova vydřelo těsné vítězství nad Kanadou. O jediný gól se v 74. minutě postaral domácí Stevanović. Kanaďané si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale ani z jedné skórovat nedokázali a tak po porážce v České republice 0:2 prohrávají i ve Slovinsku 0:1 a ve dvou utkáních nevstřelili ani gól.

90+4
    Poslední vteřiny dnešního utkání, diváci v hledišti již stávají ze svých sedadel, zdá se být rozhodnuto.

90+2
    Nana Attakora-Gyan fauluje v hlavičkovém souboji a dostává za tento faul žlutou kartu.

90+1
    Sudí Gocek nastaví ještě čtyři minuty nad rámec devadesáti minut, šance hostů na vyrovnání stále žije.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, je jasné, že se bude nastavovat, těch přerušení bylo v tomto poločase poměrně hodně.

89
    Slovincům taková hra pochopitelně vyhovuje, není problém poslat míč až k vlastní brance, Oblak se zapojuje do rozehrávky.

88
    Domácí kombinují před pokutovým územím soupeře.

87
    Další hráč domácího týmu opouští hrací plochu na nosítkách, je to útočník Stevanović, také u něho je to zranění dolní končetiny.

86
    Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Straith, přichází Ouimette.

85
    S blížícím se závěrem utkání jako by Kanaďané převzali iniciativu a nyní přehrávají Slovince.

83
    A je z toho střela Kyla Bekkera, kterou gólman Oblak chytá.

82
    Daleký centr hostů do pokutového území soupeře, přetažený centr na pravou stranu, Kanaďané udrželi míč.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního utkání, domácí stále v pohodě drží těsné vedení.