Bulharsko – Slovinsko 1:5 (kon.) | Andorra – Dánsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lotyšsko 3:1 (kon.)
Rusko – Estonsko 1:0 (kon.) | Černá Hora – Irsko 0:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bělorusko – Arménie 0:1 (kon.) | Polsko – Řecko 3:1 (kon.) | Moldavsko – Litva 3:0 (kon.)
Rumunsko – Německo 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 5:0 (kon.) | Anglie – San Marino 9:0 (kon.)
S. Makedonie – Norsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Kypr 1:0 (kon.)
Polsko
3:1 (0:0)
Řecko
Úterý 19.11.2013, 17:30 • Marszałek Piłsudski, Krakow • Kvalifikace ME U21

Děkuji Vám za pozornost, to je ode mě z tohoto dnešního utkání vše. Přeji Vám příjemný zbytek dnešního večera a těším se na Vás zase někdy u nějakého (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! :) (20:27:28)

Poláci nakonec zápas zvládli, když od úvodních minut druhého poločasu začali na svého dnešního soupeře z Řecka vytvářet tlak a napadali hluboko v poli. Vedení o dvě branky domácím zařídil v 61. a 79. minutě nejlepší střelec Polska – Milik. Když už zápas vypadal, že skončí jednoznačnou výhrou Polska, zabrali Řekové, v 85. minutě snížil na rozdíl jediné branky Karelis. V 90. minutě přišel pro domácí šok, Potouridis šel zahrávat pokutový kop. Naštěstí pro domácí však branku překopl a tak přišla v 95. minutě tvrdá odplata v podání hattricku Milika.

Polsko právě vstřelilo branku!
    ARKADIUSZ MILIK kompletuje hattrick! Odražený balón vzal na své nohy a zpoza velkého vápna vystřelil na Řeckou branku. Dioudis na střelu ani nezareagoval.
    Bez asistence

Zápas už je v 5. nastavené minutě a rozhodčí ještě neukončuje zápas!

90+4
    Asi poslední věc, co se v dnešním zápase stane. Chrapek odešel ze hřiště a jeho místo zaujal Dabrowski.

90+1
    Surový faul přišel od Bougaidise, rozhodčí tomuto hráči přiděluje žlutou kartu.

90+1
    Janicki s Mavriasem se pošťuchovali po neproměněném pokutovém kopu, což rozhodčí využil k rozdání karet těmto dvoum hráčům.

90
    Jsou nastavovány 3 minuty nad řádnou hrací dobu dnešního zápasu.

90
    Potouridis byl ten, kdo se postavil ke značce pokutového kopu. Jeho střela měla mířit do levého růžku branky. Ten ale míč přeletěl!

89
    Penalta pro Řecko po faulu Golly!

89
    Milik se objevuje v ofsajdu.

87
    Chvíle pauzy po tom, co se Wolski objevil na zemi.

86
    Na posledních pár minut se přišel na hřiště proběhnout Wolski, který střídá Zielinskiho.

85
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Střídající NIKOS KARELIS si s Mavriasem po levé straně několikrát vyměnil míč, první jmenovaný poté z levé strany malého vápna napřáhl a vystřelil. Szumski se po míči natahoval zbytečně.
    Asistence: Charis Mavrias

83
    Tsanas potřetí střídá. Na hřiště posílá Siopise, který nahradil unaveného Bouchalakise.

83
    Řekové se nevzdávají a snaží se i za negativního stavu útočit a aspoň snížit na rozdíl jediné branky. Čas na to určitě ještě je.