Bulharsko – Slovinsko 1:5 (kon.) | Andorra – Dánsko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lotyšsko 3:1 (kon.)
Rusko – Estonsko 1:0 (kon.) | Černá Hora – Irsko 0:0 (kon.) | Srbsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bělorusko – Arménie 0:1 (kon.) | Polsko – Řecko 3:1 (kon.) | Moldavsko – Litva 3:0 (kon.)
Rumunsko – Německo 2:2 (kon.) | Švédsko – Malta 5:0 (kon.) | Anglie – San Marino 9:0 (kon.)
S. Makedonie – Norsko 1:3 (kon.) | Sev. Irsko – Kypr 1:0 (kon.)
Severní Makedonie
1:3 (1:0)
Norsko
Úterý 19.11.2013, 19:30 • National Arena Filip II Macedonian, Skopje • Kvalifikace ME U21

I když to po prvním poločase vypadalo, že Makedonie má navrch, když vstřelila branku Norsku těsně před odchodem do šaten, hosté se nedali a hned od začátku druhého poločasu šláply na plyn. Hned ve 47. minutě srovnal skóre Rashani a když v 54. minutě přidával druhou branku Val. Berisha, bylo jasné, že Norové už si zápas nenechají ujít. To stvrdil v 71. minutě Nielsen, který pálil přesně do černého. Norové touto výhrou ve své tabulce předskakují jejich dnešní soupeře a musejí počkat na ostatní zápasy, aby mohli vyhodnotit, zda to byla výhra cenná či nikoli. (21:25:44)

90+3
    Elyounoussiho faulem končí dnešní zápas.

90+2
    Markoski fauluje ve vzdušném souboji.

90+2
    Makedonci mají výhodu rohového kopu.

90
    Další technické střídání. Hřiště klidným krokem opouští Rashani, kterého na hrací ploše nahrazuje Jonassen.

89
    Markoski mijí jen o pár centimetrů hostující branku!

88
    Trajkovski jde zahrávat další roh. Z něho tentokráte domácí reprezentanti nic nevytěžili.

87
    Elyounoussi se také pokouší o střelu. Ta se mu daří, ale zásah Ilieva byl velmi jistý.

86
    Dav. Babunski rozehrává rohový kop. Míč letí až na hlavu Trajkovskiho, který posílá svojí hlavičkou míč do rukavic brankáře.

86
    Trajkovski vyzkoušel pozornost soupeřova brankáře. Ten v zapeklité situaci drží svůj tým stále s dvoubrankovým vedením.

85
    Toto střídání je spíše taktického rázu. Berntsen nahrazuje na hřišti vyčerpaného Ulvestada.

83
    Ihned je Bojku atakován Elyounoussim. Volný kop pro Makedonii.

81
    Makedonie naposledy vystřídala. Babunski posílá na trávník Bojku, opačným směrem putuje Dor. Babunski.

80
    Dav. Babunski se ocitl v roli faulovaného. K zemi ho srazil Svensson.

78
    Teď už se ale žlutí. Rozhodčí uděluje žlutou kartu Davidovi Babunskimu, který zákeřným faulem poslal k zemi Elyounoussiho.

78
    Nielsen je napomínán rozhodčím po faulu na Zajkoviho.

75
    Přichází další faul hostů, tentokrát se provinil střelec poslední branky, Nielsen.