Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Barys – Lev 2:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 4:5 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.)
Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doněck – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhřeb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 28.11.2013, 17:00 • Minsk Arena • KHL

59:06
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Definitivní pojistku střílí domácím do prázdné brány JEVGENIJ NOGAČJOV! Bez asistence.

58:32
    Traktor bez gólmana!

56:47
    Kosticyn ve velké šanci před Haugenem trefil vyrážečku gólmana Minsku!

56:12
    No a hle! Máme tu obrat v dnešním zápase! ALEXANDER KITAROV dokázal překonat brankáře Michaela Garnetta a dostal tak svůj tým necelé čtyři minuty před koncem do vedení! Asistence: Alexej Jefimenko.

51:15
    Krásnou střelou od modré čáry využívá ILJA KAZNADĚJ přesilovou hru! Utkání tedy začíná od úplného začátku! Skóre je totiž 2:2. Asistence: Alexej Kalužnyj, Andrej Stas.

50:01
    Dnešní utkání sleduje 10800 diváků.

49:47
    Jegor Artamonov je potrestán dvěmi minutami za nedovolené bránění. Domácí mají možnost vyrovnat....

39:03
    Jevgenij Katičev dostává dvě minuty za hrubost.

35:46
    Opět je hráč Dinama vyloučen! tentokrát je menším trestem obohacen do osobních statistik Jevgenij Dadonov, který dostává dvouminutový trest za podražení.

31:26
    Geof Platt je poslán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

27:36
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    A tak přece se ten chlapec dočkal. Po několika šancích se nakonec prosazuje útočník Čeljabinsku JEVGENIJ KUZNĚTSOV. Asistence: Stanislav Čistov.

26:38
    Platt utekl obráncům a řítil se sám na Garnetta. Ten výtečně zashál betonem a vyrazil puk.

16:12
    Výtečný zákrok Haugena! Glikin poslal pas na Popova, který mohl střílet do prázdné brány, ovšem dánský brankář se bleskově přemístil k druhé tyči a puk vyrazil betonem.

15:56
    Krásnou střelou ANDREJ POPOV srovnává stav utkání na 1:1. Jeho střela byla perfektní a vymetla síť. Asistence: Andrej Kosticyn, Andrej Glikin.

13:47
    Takže oba účastníci souboje dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost. Konkrétně se to týká borců Artura Gavruse a Igora Valejeva.

12:10
    Obrovská chyba v obraně Traktoru. Po špatné přihrávce se k puku dostal Tomáš Surový, který společně s GEOFFEM PLATTEM, ujel sám proti jedinnému obránci. Prvně jmenovaný poslal pas na forvarda Platta, který prostřelil z první bezmocného gólmana. Asistence: Tomáš Surový.

10:40
    Andrej Stas nepříjemně zasáhl protihráče a je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Halou se ozýva velký pískot.

02:27
    Osnovin jel proti gólmanovi Minsku sám! Haugen však vyrazil puk mimo tři tyče!

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 13. Platt (Surový), 52. Kaznaděj (Kalužnyj, Stas), 57. Kitarov (Jefimenko), 60. Nogačjov – 16. Popov (Kosticyn, Glinkin), 28. Kuzněcov (Čistov)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepnyjov) – Krajíček, Nogačjov, Šinkevič, Kaznaděj, Šeleg, Jusenko – Kalužnyj, Irgl, Stas – Platt, Matěrukin, Surový – Zacharov, Jefimenko, Kitarov – Lopačuk, Drozd, Dadonov – Gavrus, Chouinard
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Bondarev, Kondratěv, Borodkin, Katičev, Klimontov, Artamonov, Rjabikin, Klystov – Čistov, Bulis, Kuznětsov – Darzinš, Kontiola, Kosticyn – Popov, Glinkin, Kokujov – Osnovin, Mokin, Valejev

Rozhodčí: Bondar, Čerenkov – Nestěrov, Birin

Diváci: 10800