Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Olomouc 3:5 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 2:5 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:0 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 06.12.2013, 18:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů

44:48
    Vyloučen Aleš Kadlec na dvě minuty za hákování, oba týmy hrají ve stejném počtu.

40:32
    Foltýn tvrdě srazil Petra Škopka, ten zůstává ležet na ledě. Foltýn vyloučen na 5 minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Filip Ohera.

38:53
    Vyloučen hráč z týmu Ocelářů Michal Kovařčík na dvě minuty za sekání.

31:40
    Počet hráčů na ledě se srovná. Radek Prokeš vyloučen na 2 minuty za nedovolenou výstroj.

30:53
    Hosté si zahrají další přesilovku. Na 2 minuty vyloučen Marek Pěnčík za sekání.

27:23
    Hosté si zahrají přesilovku. Jakub Ižacký vyloučen na dvě minuty za sekání.

21:47
    Hosté si zahrají přesilovku. Marek Mravec vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

09:44
    Domácí si zahrají přesilovku. Z týmu hostů vyloučen na 2 minuty Miroslav Pícha za hákování.

Kamila Schmiedová

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 12. Zahradníček (Matuš, Jaroš), 25. Kofroň (Kasala, Matuš), 34. Jaroš (Růžička, Matuš), 39. Franek (Kovařčík)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Cieslar) – Běhal, Zahradníček, Mravec, Heider, Foltýn – Pěnčík, Franek, Růžička, Kofroň, Ižacký, Ondřej Kovařčík, Kasala, Motloch, Ohera, Matuš, Michal Kovařčík, Christov, Jaroš
    HC Motor České Budějovice: Gába (Kadlec) – Škopek, Pícha, Janásek, Kadlec, Břečka, Piegl, Kupčík – Prokeš, Švec, Smejkal, Záhora, Michálek, Vácha, Březina, Krátoška, Pašek, Brabec, Ruda, Salák

Rozhodčí: Armstark