AS Řím – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – Janov 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Sampdoria – Catania 2:0 (kon.) | Sassuolo – Chievo 0:1 (kon.) | Turín – Lazio 1:0 (kon.)
Inter – Parma 3:3 (kon.)
Hellas Verona
2:1 (0:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 08.12.2013, 15:00Italská Serie A

Dnešní utkání sledovalo 20 000 diváků. (16:57:30)

Příležitosti měli jak Luca Toni, tak i Germán Denis. Právě druhý jmenovaný dokonce skóroval, Toni gólmana překonat nedokázal.
    Ke konci první půle střílel také Agosti, ale míč neusměrnil mezi tři tyče. Hlavou střílel také Iturbe, ale ani on neuspěl.

Ve druhé půli zahazovali domácí obrovské šance, gólový účet tak musel otevřít příchozí Gomes. K obratu domácím pomohla penaltu po faulu na Toniho.

Skončilo utkání patnáctého kola mezi Hellasem Veronou a Atalantou Bergamem. Domácí v něm otočili celé utkání a zvítězili v poměru 2:1.

90+4
    Míč byl odvrácen mimo vápno.

90+4
    Rohový kop pro Bergamo.

90+4
    Atalanta si vytváří nápor, ale zatím je to k ničemu.

90+4
    Běží poslední minuta utkání.

90+3
    Gólman Rafael s odkopem nikterak nespěchá.

90+3
    Volný kop od půlící čáry pro Bergamo, hráči se řadí ve vápně.

90+2
    První dvě minuty nastavení jsou pryč, hrálo se převážně na polovině Bergama. Atalantě pomalu umírá šance na bodový zisk.

90
    Nastaveny byly čtyři minuty.

90
    Luca Toni se dožadoval odpískání faulu u rohového praporku, ale neuspěl. Míče se tak ujme Bergamo.

90
    Verona dokázala utkání zdárně otočit, Atalanta ještě hraje alespoň o bod. Hostům se ale boj o body nedaří, hraje se totiž na jejich polovině, což naopak bohatě stačí Veroně.

88
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Juan Iturbe, přichází Vangelis Moras.

87
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Pokutový kop proměnil Brazilec JORGINHO! Mladý hráč poslal míč na levou stranu k tyči, tam sice skočil gólman, ale nedosáhl na balon.