Marítimo – Nacional 2:2 (kon.) | Olhanense – Rio Ave 0:1 (kon.) | Gil Vicente – Sporting 0:2 (kon.)
CS Marítimo
2:2 (1:1)
CD Nacional
Neděle 08.12.2013, 17:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný večer. (19:06:57)

Je dobojováno, ve druhém poločase padly rovněž 2 branky a také jedna červená karta. Svým druhým nedovoleným zákrokem se prezentoval Marcal, za což byl vyloučen. Domácí přesilovku využili až těsně před koncem, kdy Miguel Rodrigues fauloval Derleye a Heldon penaltu proměnil. Hosté však nic nezabalili a ještě podnikli jeden nebezpečný protiútok, který však skončil úspěšně, když se prosadil Zainadine. Ve zbývajícím čase se míč pohyboval spíše uprostřed hřiště, takže po průběhu je jistě dělba bodů spravedlivá.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení, míč se pohybuje uprostřed hřiště,oba týmy jsou zřejmě s výsledkem spokojeny.

90+3
    Hra opět pokračuje dále.

90+2
    Rondón se zranil a vyžaduje ošetření.

90+1
    Heldon ač sám v dobré pozici, tak hledal ještě Derleye, ovšem ten branku netrefil.

90
    Budou se nastavovat 4 minuty.

88
    Nacional právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno, hosté i v deseti vsadili vše na jednu kartu, Claudemir zleva našel ve vápně ZAINADINEHO, který hlavou překonává Wellingtona.

86
    João Luiz fauluje Mateuse a vidí žlutou kartu.

84
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    HELDON bezpečně proměňuje nařízený pokutový kop a zapisuje se mezi střelce podruhé.

83
    Miguel Rodrigues navíc vidí žlutou kartu.

83
    Byla nařízena penalta za faul Miguele Rodriguese na Derleye.

80
    Mateus získal míč poblíž pokutového území domácích. Gegé přispěchal pozdě, ovšem pas mířící na Candeiase neprošel.

79
    Alexe Soarese nahrazuje Fidélis. I domácí tak mají vyčerpáno střídání.

78
    Rodrigo Lindoso našel přes Derleye Heldona, který síť rozvlnil podruhé, ale branka nakonec nebyla uznána pro ofsajdové postavení.

76
    Ale hosté nechtějí nechat domácím nic zadarmo, jenže ojedinělé útoky zatím pozorná obrana Marítima likviduje.

72
    Poslední střídání Nacionalu. Ze hry jde střední útočník Djaniny, jeho místo zaujímá Mateus.

72
    Do konce utkání zbývá něco kolo 20 minut, domácí hrají stále nerozhodně, ale již nějaký čas hrají s výhodou jednoho muže v poli, bude jen otázkou času, kdy tuto přesilovku využijí.