AS Řím – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – Janov 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Sampdoria – Catania 2:0 (kon.) | Sassuolo – Chievo 0:1 (kon.) | Turín – Lazio 1:0 (kon.)
Inter – Parma 3:3 (kon.)
Inter Milán
3:3 (1:2)
Parma Calcio 1913
Neděle 08.12.2013, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (Milán) • Italská Serie A

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:42:29)

Velká přestřelka se odehrála v Miláně, body nakonec berou oba dnešní soupeři. Po první půli vedla Parma 2:1, trefili se Sansone a Parolo, za domácí jen Palacio. Interu se ale podařilo otočit, během dvou minut se to vydařilo Palaciovi a Guarínovi. Parma nicméně i tak srovnala na konečných 3:3, to když v 60. minutě skóroval Sansone. Remíza je zřejmě spravedlivá, a to i přesto, že měli domácí v posledních minutách dvě velké šance.

90+2
    Ani Belfodil! Ani Belfodil nedává rozhodující branku, záložník Interu z malého vápna přestřelil!

90+2
    Cambiasso mohl rozhodnout! Domácí kapitán vyslal střelu ve vápně doprostřed branky hostů, Mirante Parmu ale podržel!

90+1
    Běží nastavený čas, schyluje se k remíze...

90
    Znovu roh a znovu Marchionni, i tentokrát si ale domácí obrana v čele s Ranocchiou poradila.

89
    Roh Marchionniho likviduje domácí obrana.

89
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Fredy Guarín, přichází Saphir Taïder.

88
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Aleandro Rosi.

86
    Znovu Sansone, tentokrát ale jeho střelecký pokus blokuje obrana soupeře.

85
    Sansone to zkusil razantně k levé tyči branky Handanoviče, ten byl ale pozorný.

84
    Roh Parmy se nepovedl, centr Sansoneho nebyl ideální.

83
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Antonio Cassano, přichází Amauri.

82
    Roh Cassana se soupeři podařilo odvrátit do bezpečí.

81
    Žlutou kartu dostává Mateo Kovačić (Inter Milán).

79
    Je před námi závěr dnešního duelu, Inter hraje s Parmou 3:3. Komu se podaří zápas zlomit?

77
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Jonathan, přichází Ishak Belfodil.

76
    Paletta v zajímavé pozici ve vápně branku přestřelil.

Jiří Liebreich

Branky: 44. Palacio (Jonathan), 54. Palacio (Álvarez), 56. Guarín (Palacio) – 11. Sansone (Marchionni), 45+1. Parolo, 60. Sansone

Karty:   53. Ranocchia (INM), 81. Kovačić (INM) – 8. Parolo (PRM)

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Ranocchia, Jesus – Jonathan (77. Belfodil), Kovačić, Álvarez, Zanetti (70. Nagatomo) – Guarín (89. Taïder), Palacio, Cambiasso (C).
    Náhradníci: Carrizo, Castellazzi – Andreolli, Wallace, Pereira, Rolando, Nagatomo, Mudingayi, Taïder, Puscas, Olsen, Belfodil.

Parma Calcio 1913: Mirante – Cassani, Paletta, Lucarelli – Biabiany, Parolo, Marchionni, Gargano (17. Acquah), Gobbi – Cassano (83. Amauri), Sansone (88. Rosi).
    Náhradníci: Coric, Bajza – Mesbah, Felipe, Mendes, Benalouane, Rosi, Valdés, Munari, Acquah, Amauri, Palladino.

Rozhodčí: Valeri – La Rocca, Liberti