Alcorcon – Granada 0:2 (kon.) | Las Palmas – Almería 1:3 (kon.) | Tarragona – Valencia 0:0 (kon.)
Real Jaén – Espanyol 2:2 (kon.)
AD Alcorcon
0:2 (0:1)
Granada CF
Neděle 08.12.2013, 12:00 • Estadio Santo Domingo, Alcorcón • Španělský pohár

Tak to je z tohoto utkání vše, ale sportovní program je v plném proudu. Buďte proto stále s námi. (13:50:46)

I ve druhé půli pokračovalo bojovné utkání. Domácí se snažili o vyrovnání, měli na to i šance, ale gólový úder přišel na druhé straně. V 81. minutě přidal svou druhou trefu Ighalo a značně tak přiblížil Granadu k postupu do další fáze poháru.

90+4
    Ze střední vzdálenosti vystřelil Pacheco, jeho pokus skončil o asi metr vedle.

90+3
    Hosté drží míč na kopačkách, čekají na závěrečný hvizd.

90+2
    Ighalo se pokusil završit hattrick, opět postupoval po pravé straně, nyní mu však klička na střed nevyšla a za aplausu tribun byl o míč obrán.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

89
    Juli je za pomezní čárou, uvidíme, zda se ještě vrátí do hry.

88
    Hosté zakopávají míč do zázemí, aby mohl být ošetřen domácí Juli. Tomu přišlápl ruku Yebda.

86
    Ve hře Alcorcónu je už vidět i křeč, poměrně jednoduché přihrávky končí buď u soupeře, nebo mimo hrací plochu.

85
    Do konce chybí pět minut. Domácímu týmu nelze upřít snahu, bohužel se však s míčem pohybují daleko od branky Granady.

83
    Crhristianův faul, hosté s rozehrávkou nikam nespěchají.

82
    Publikum po druhé obdržené brance ztichlo, tuší, že dnes se asi překvapení konat nebude.

81
    Granada právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají do dvoubrankového náskoku a i tuto branku dal ODION JUDE IGHALO. Dostal napravo přihrávku do běhu, udělal Serránovi dvě kličky a následně křížnou ranou prostřelil Giméneze.

79
    Poslední střídání hostů, hřiště opouští Piti, zbývající čas odkope Dimitri Foulquier.

78
    Ighalo si výborně naběhl mezi dva obránce, dostal přesnou přihrávku a dvakrát se snažil prostřelit Giméneze. První pokus mu gólman vyrazil, druhý šel do boční sítě.