Omsk – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Barys – Novosibirsk 3:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Vladivostok 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – Ufa 5:3 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 4:5 (kon.) | Mytišči – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | Doněck – Viťaz 5:3 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Záhřeb – N.Novgorod 0:1 (0:2 po s.n.)
HC Donbass Doněck
5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pátek 13.12.2013, 18:00KHL

58:31
    Leighton teď podržel svůj tým několika skvělými zákroky, když kryl jak střely, tak i všechny dorážky!

55:18
    Doněck právě vstřelil branku!
    A je to gól! Lukáš Kašpar pálil z pravého kruhu a Lisutin jeho střelu vyrazil pouze nad sebe. Tam si na puk počkal TUOMAS KIISKINEN a pohotově ho dorazil do odkryté klece! Asistence: Lukáš Kašpar

54:24
    Lukáš Kašpar byl při své akci faulován. Pyett Logan (CEC) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

49:08
    Maxim Jakucenja si vybruslil zpoza branky do pravého kruhu a jen těsně minul levou tyčku Lisutiny svatyně!

47:15
    Kombinace se jim však nepodařila a do protiútoku se dostali domácí. Václav Nedorost jen těsně minul branku!

45:42
    Ruslan Fedotěnko (DON) v rohu podrazil hostujícího útočníka a odchází na trestnou lavici, kde bude dvě minuty odpočívat – podražení.

43:54
    Domácí jdou do vedení a netrefil se nikdo jiný, než LUKÁŠ KAŠPAR! Ve středním pásmu převzal puk, po pravé straně ho zavezl do útočné třetiny a parádní tvrdou střelou propálil Lisutina. Asistence: Randy Robitaille, Tuomas Kiiskinen

35:16
    Čechov právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno! Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval VJAČESLAV SOLODUCHIN a propálil Leightona mezi betony! Asistence: Dinar Chafizullin

34:47
    A je to branka v oslabení! TEEMU LAINE ukořistil puk v obranném pásmu, přejel celé hřiště a bekhendovým blafákem úspěšně zakončuje!

29:51
    A je vyrovnáno! Rybakov zavezl puk do pásma, objel branku a přesným pasem našel mezi kruhy SERGEJE ROZINA, který propálil Lisutina! Asistence: Alexandr Rybakov

29:05
    Leighton podržel svůj tým dvěma skvělými zákroky po sobě!

27:45
    Koroljov měl před sebou zcela odkrytou bránu, avšak puk se mu svezl po čepeli a gól z této akce nevyústil.

26:28
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, za podražení si jde odsedět dvě minuty Peter Podhradský (DON).

24:57
    Rybakov (CEC) vyloučen na dvě minuty za podražení.

22:03
    Dadonov poslal přihrávku po modré na Claye, ten vystřelil tahem a puk před brankou tečoval VÁCLAV NEDOROST a posílá Donbass do vedení! Asistence: Wilson Clay, Jevgenij Dadonov

20:16
    Za sekání si jde odsedět trest Vladimír Malevič (CEC) a Donbass má k dispozici další přesilovku.

17:59
    Za hákování si jde odpočinout Igor Golovkov (CEC) a Donbass tak má možnost další přesilové hry.

13:02
    A další vyloučení. Roman Kudinov (CEC) a Randy Robitaille (DON), oba obdrželi dvě minuty za hrubost. Robitaille navíc obdržel 10ti minutový osobní trest za protesty.

09:15
    A je vyrovnáno! Randy Robitaille ujížděl po levé straně. LUKÁŠ KAŠPAR si najel před bránu, přebral přihrávku od Robitailla a pohotově zakončil do odkryté klece! Asistence: Randy Robitaille

07:48
    Za držení protihráče vyloučen Igor Golovkov (CEC) a domácí tak mají šanci vyrovnat.

04:11
    JAKOV SELEZJANOV lehce nahazoval od modré a puk prošel až do brány! Hosté se tak po čtyřech minutách ujímají vedení! Bez asistence.

04:06
    A další vyloučen, za hákování vyloučen Lukáš Kašpar (DON).

03:10
    Václav Nedorost stál sám před brankou, puk mu však nesedl a střílí vysoko, až do ochranné sítě.

1:23
    Domácí jdou do tří, za držení hole si jde na 2 minuty odpočinout Ruslan Fedotěnko.

1:18
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, za podražení vyloučen Igor Golovkov

00:32
    Za sekání vyloučen Teemu Laine (Donbass).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 10. Kašpar (Robitaille), 23. Nedorost (Clay, Dadonov), 35. Laine, 44. Kašpar (Robitaille, Kiiskinen), 56. Kiiskinen (Kašpar) – 5. Selezjanov, 30. Rozin (Rybakov), 36. Soloduchin (Chafizullin)

HC Donbass Doněck: Leighton (Jachnik) – Silnickij, Wilson, Kolář, Podhradský, Razin, Piganovič, Petruchno – Nedorost, Wirtanen, Robitaille, Kiiskinen, Kašpar, Fedotěnko, Jakucenja, Varlamov, Dadonov, Ščegolkov, Torjanik, Laine
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Chafizullin, Rozin, Seleznjov, Kudinov, Golovkov, Pyett, Malevič – Klimenko, Soloduchin, Šitikov, Vorobjov, Kokšarov, Iggulden, Koroljov, Afinogenov, Zjazov, Makejev, Poltorak, Koroljuk, Ivanov

Rozhodčí: Baluška (SVK), Kadjarov (RUS) – Petrov, Fatejev