Los Angeles – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Nashville – Montreal 3:4 (po pr.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.)
Toronto – Detroit 4:5 (0:2 po s.n.) | Tampa – Carolina 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Anaheim 3:5 (kon.)
Washington – New Jersey 4:5 (po pr.) | Columbus – Philadelphia 6:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:6 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.)
New York Islanders
3:5 (1:0, 2:1, 0:4)
Anaheim Ducks
Neděle 22.12.2013, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám příjemný večer či ráno a u dalších sportovních událostí napočtenou. (03:53:31)

Utkání sledovalo 13 108 diváků.

Československá stopa v utkání:

V utkání nenastoupil žádný hráč, který by byl z České republiky nebo Slovenska.

Trestné minuty: 31 – 9

Je dobojováno. Anaheim v poslední třetině předvedl úžasný obrat. Na začátku třetiny snížil na rozdíl jediné branky, pak krátce po 50 minutě utkání dvakrát využil vhazování před Nabokovem a otočil vývoj zápasu. Vítězství Kačerů pak do prázdné branky svým třetím gólem v utkání potvrdil Ryan Getzlaf.

60:00

60:00
    Eric Boulton (NYI) – 10 minut osobní trest a navíc trest do konce utkání za nesportovní chování.

59:39
    Anaheim právě vstřelil branku!
    RYAN GETZLAF se dostal ke kotouči a zkusil vyhodit přes všechny čáry a trefit opuštěnou klec. To se mu povedlo a stává se střelcem hatricku. Asistence Corey Perry, Ben Lovejoy.

59:24
    Puk se několikrát dostal z útočné třetiny Ostrovanů.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Nabokov pouští do hry šestého muže do pole.

58:21
    Vanek se dostal před brankovištěm ke střele,ale netrefil přesně.

58:00
    Do konce této dvacetiminutovky chybí přesně 2 minuty.

57:32
    Domácí se snaží dostat do útočného pásma, jenže Anaheim se dobře brání.

57:00
    Perry vyzkoušel pozornost Nabokova, tomu puk propadl a vykutálel se mimo jeho branku.

56:35
    Ostrované rozehrávají další útok ve vlastní obranné třetině hřiště.

56:15
    Oba týmy střídají, Hamonic má kotouč na holi.

David Sochor

Branky a nahrávky: 12. Vanek (Okposo, MacDonald), 38. Vanek, 39. Nielsen (Bailey, Hickey) – 36. Getzlaf (Perry, Palmieri), 42. Getzlaf (Perry, Allen), 51. Perreault (Winnik, Beleskey), 54. Palmieri (Getzlaf), 60. Getzlaf (Perry, Lovejoy)

New York Islanders: Nabokov (Poulin) – MacDonald, Hickey, Hamonic, de Haan, Strait, Carkner – Okposo, Tavares, Vanek – Bailey, Nielsen, Grabner – Clutterbuck, Strome, Nelson – Martin, Cizikas, Boulton.
    Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Vatanen, Beauchemin, Lovejoy, Fowler, Allen, Fistric – Perry, Getzlaf, Maroon – Beleskey, Perreault, Palmieri – Cogliano, Koivu, Silfverberg – Winnik, Bonino, Jackman.

Rozhodčí: Kimmerly, Meier – Cormier, Murphy

Diváci: 13108