Los Angeles – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Nashville – Montreal 3:4 (po pr.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.)
Toronto – Detroit 4:5 (0:2 po s.n.) | Tampa – Carolina 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Anaheim 3:5 (kon.)
Washington – New Jersey 4:5 (po pr.) | Columbus – Philadelphia 6:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:6 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.)
Nashville Predators
3:4 (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)
Montreal Canadiens
Neděle 22.12.2013, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:10:56)

Československá stopa v utkání:

Marek MAZANEC (NSH) 2 úspěšné zákroky, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 40%

Tomáš PLEKANEC (MTL) 1+0, 4 střely, čas na ledě 18:26

Hvězdy utkání:
    1. David DESHARNAIS (MTL) 1+0, 3 střely, čas na ledě 20:01, vítězný gól v prodloužení
    2. Shea WEBER (NSH) 1+1, 3 střely, čas na ledě 29:40
    3. P. K. SUBBAN (MTL) 1+0, 6 střel, čas na ledě 27:22

Do vedení šli hosté až ve 12. minutě, kdy se po hrubé chybě Ekholma prosadil parádní střelou nejproduktivnější hráč Canadiens v letošní sezóně, obránce P. K. Subban.

Další branku přidal dvě minuty na to Max Pacioretty, který dotáhl svůj únik úspěšným bekhendovým blafákem. Jen pár vteřin na to se už Marek Mazanec pakoval z branky Predators, když se prosadil Tomáš Plekanec.

Zvýšená aktivita přinášela domácím po celou dobu prostřední části hry řadu příležitostí, poprvé se ale dokázal prosadit až ve 32. minutě Gabriel Bourque.

Velmi důležitou branku na 2:3 z pohledu Nashvillu pak ve 39. minutě vstřelil Nick Spaling. Domácím se nakonec podařilo srovnat krok, v 54. minutě se prosadil Shea Weber!

V prodloužení ale o výhře Montrealu nakonec rozhodl David Desharnais, Canadiens tak v nervy drásajícím zápase poráží Predators 4:3 po prodloužení!

61:43
    Montreal právě vstřelil branku!
    Canadiens již zkraje nastaveného času rozhodují o svém dnešním vítězství, v prodloužení o všem rozhodl DAVID DESHARNAIS!

60:41
    Mike Fisher se neprosadil.

60:01

60:00

58:14
    Craig Smith vyslal další střelecký pokus, který lapí Carey Price.

59:10
    Vypadá to, že utkání směřuje do prodloužení.

56:31
    Price likviduje střelu Mattu Cullena.

53:40
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátořiv početní výhdoě opravdu srovnávají na 3:3! Po rychlé akci se prosazuje SHEA WEBER! Asistence: Mike a Patric Hornqvist.

53:32
    Obrovská šance pro domácí na srovnání, P. K. Subban míří na trestnou lavici za podražení.

52:33
    Zakázané uvolnění Predators.

52:15
    Čas pro domácí plyne hodně rychle, Predátoři stále potřebují ještě jednu branku.

51:27
    Další z řady zakázaných uvolnění hostů vrátí hru zpátky před Price.

50:20
    Se střelou se nyní vystřídail na obou stranách Pacioretty a Hornqvist, oba bezúspěšně.

48:09
    Carter Hutton má puk opět ve své moci, střílel Daniel Briere.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 32. Bourque (Cullen, Stalberg), 39. Spaling (Weber, Smith), 54. Weber (Fisher, Hornqvist) – 12. Subban (Eller), 14. Pacioretty (Gallagher, Jemelin), 15. Plekanec (Gionta), 62. Desharnais

Nashville Predators: Mazanec (od 15. Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Klein, Jones, Ekholm – Nystrom, Fisher, Stalberg – Bourque, Cullen, Smith – Spaling, Legwand, Hornqvist – Wilson, Gaustad, Hendricks
    Trenér: Barry Trotz.

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Markov, Subban, Boullion, Jemelin, Murray, Diaz – Galchenyuk, Plekanec, Gionta – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Bourque, Eller, Briere – Moen, Prust, Bournival
    Trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: O'Halloran, Morton – Shewchyk, Racicot

Diváci: 16095