Los Angeles – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Nashville – Montreal 3:4 (po pr.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.)
Toronto – Detroit 4:5 (0:2 po s.n.) | Tampa – Carolina 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Anaheim 3:5 (kon.)
Washington – New Jersey 4:5 (po pr.) | Columbus – Philadelphia 6:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:6 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.)
Edmonton Oilers
0:6 (0:1, 0:1, 0:4)
St. Louis Blues
Neděle 22.12.2013, 04:10 • Rexall Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:41:28)

Dnešní utkání sledovalo 16 839 diváků.

1. Chris STEWART (STL) 3+1
    2. Jaden SCHWARTZ (tým) 1+1
    3. Brian ELLIOT (tým) 23 zák., 0 gólů, 100,0%

Československá stopa v utkání:
    Aleš HEMSKÝ (EDM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:42

Je dobojováno. Dnešní utkání skončilo velkým debaklem domácího Edmontonu, což jen dokresluje velmi špatnou sezónu pro Oilers. Pod krutou prohru se "podepsal" i gólman Bryzgalov, který chvílemi působil v brance dojmem, že ho zápas vůbec nezajímá... Ve třetí třetině dovršil svůj hattrick Stewart, který se trefil ve 42. a 48. minutě. Mezitím se ještě ve 43. minutě trefil Schwartz a konečný účet zápasu završil Berglund šestým gólem v 53. minutě.

60:00

59:10
    Colaiacovo pálí z levé strany od modré, ale netrefuje branku.

59:00
    Posledních šedesát vteřin dnešního utrpení Oilers.

56:58
    Utkání se již pouze dohrává, naprosto bez náboje.

55:20
    Oilers vyhazují kotouč z vlastní třetiny.

54:50
    Komerční přestávka.

53:41
    Puk opouští třetinu Oilers a Elliott rozehrává.

53:10
    Že Oilers prohrají, s tím leckdo počítal, že ale dostanou takový "výprask", to čekal asi málokdo.

52:52

52:42
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Bryzgalov je zralý na vystřídání. Svůj dnešní hodně špatný výkon korunuje odfláknutým zákrokem proti střele PATRIKA BERGLUNDA z pravé strany, která ruskému brankáři propadla lapačkou za záda a do branky. Asistence: Alex Pietrangelo a Magnus Pääjärvi.

52:28
    Hosté kombinují ve třetině Oilers.

51:25
    Hraje se konečně v plném počtu na obou stranách a tak by to mohlo konečně nějakou dobu i vydržet.

50:05
    Edmonton pokračuje v přesilové hře, tentokrát již pět na čtyři.

59:00
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 12. Stewart (Schwartz), 26. Morrow (Stewart, Roy), 42. Stewart (Berglund, Jackman), 43. Schwartz (Oshie), 48. Stewart (Roy, Shattenkirk), 53. Berglund (Pietrangelo, Pääjärvi)

Edmonton Oilers: Bryzgalov (Dubnyk) – A. Ference, J. Schultz, Bělov, Petry, N. Schultz, Potter – Hall, Nugent-Hopkins, Eberle – R. Smyth, Gordon, Perron – Gazdic, Gagner, Jakupov – Joensuu, Lander, Hemský
    St. Louis Blues: Elliott (Halák) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Colaiacovo, Cole – Steen, Backes, Oshie – Schwartz, Berglund, Tarasenko – Morrow, Roy, Stewart – Pääjärvi, Lapierre, Porter

Rozhodčí: St. Laurent, Pochmara – Miller, Nelson

Diváci: 16 839