Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Novokuzněck 2:0 (kon.)
Barys – Chabarovsk 8:2 (kon.) | Petrohrad – Ufa 1:2 (kon.) | Riga – Lev 1:2 (0:2 po s.n.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Metallurg Novokuzněck
Sobota 28.12.2013, 12:00KHL

57:33
    Ložkin zůstává na lavičce, hosté to zkusí v šesti proti čtyřem, branka Metallurgu je prázdná!

57:33
    Oddechový čas pro hosty.

57:33
    A je tu přerušení hry, na trestnou lavici putuje domácí Tobias Wiklund, hosté si zahrají přesilovou hru.

51:31
    Oddechový čas pro domácí.

46:50
    Hostující McLean dostává osobní desetiminutový trest.

43:20
    Jegor Martynov rozšiřuje řady vyloučených, domácí si zahrají přesilovou hru.

37:09
    A opět se vylučuje, Jevgenij Lapenkov oslabuje svůj tým a domácí si zahrají přesilovou hru.

34:31
    Přesilová hra Avtomobilistu končí, na trestnou lavici usedá domácí Jegor Žuravljov a poměr sil na ledě se vyrovná.

33:45
    Dalším vyloučeným hráčem Metallurgu je McLean, který dostává dvouminutový trest za faul kolenem.

32:27
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    FJODOR MALYCHIN využívá přesilovou hru, když doráží do branky vyražený puk po střele Lepistö a domácí vedou 2:0. Asistence: Anton Lazarev a Sami Lepistö.

31:06
    Vyloučení na straně Metallurgu, Ansel Galimov dostává dvě minuty za sekání, domácí si zahrají přesilovou hru.

22:25
    První vyloučení ve druhé třetině, na trestnou lavici odchází Jegor Žuravljov, hosté si zahrají přesilovou hru.

17:20
    Opět se vylučuje, tentokrát na straně hostů, Jevgenij Lapenkov dostává dvě minuty za hákování.

12:25
    Andrej Antonov vyloučen na dvě minuty za sekání, hosté si zahrají první přesilovou hru.

07:12
    Gólová šance Avtomobilistu, střelu Lepistö zastavuje na brankové čáře bránící hráč Metallurgu!

06:34
    Tuukka Mäntylä dostává dvouminutový trest a je tak prvním vyloučeným hráčem v utkání, domácí si zahrají přesilovou hru.

04:02
    Domácí se dostávají do vedení, první gól zápasu dává FJODOR MALYCHIN, který zasouvá puk do odkryté branky. Asistence: Anton Lazarev.