Kometa Brno – Chomutov 2:1 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | Liberec – Slavia 3:6 (kon.)
Olomouc – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:3 (0:2 po s.n.)
Jihlava – HC Plzeň 2:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
BK Mladá Boleslav
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Sparta Praha
Pátek 17.01.2014, 18:00DHL Extraliga juniorů

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.
    Autorem branky je JIŘÍ ČERNOCH.

64:40
    Adam Chlapík byl ve vynikající příležitosti rozhodnout, ovšem neuspěl!

59:55
    Ondřej Mikliš (SPA) fauloval u mantinelu boleslavského hráče a fasuje dvě minuty za vražení na hrazení.

54:03
    Sparta si komlikuje závěr. Za podražení jde na trestnou Skřivánek.

52:05
    Asistent trenéra Boleslavi, Boris Žabka, dostal osobní trest do konce utkání za nesportovní chování. Zbytek zápasu dokouká z tribuny.

50:43
    Sparta právě vstřelila branku!
    A znovu! A to se mu stalo osudným. Sparťané si před Pechkem počínali velmi důrazně a JIŘÍ ČERNOCH jen využil situace a poslal puk do sítě. Bez asistence.

39:59
    Sparta kroužila okolo brány Boleslavi jak hejno supů. Nastřelena tyč!

38:49
    Následně je tentýž hráč, Denis Pätoprstý (MBL), vyloučen za držení hole na dvě minuty.

34:42
    Filip Chlapík (SPA) – vyloučen na dvě minuty za podražení.

33:50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Výborný průnik zužitkoval LADISLAV MAREK, kterému nabil z pravé strany David Chvátal, aby mohl neužila prostřelit mezi nohy. Tentokrát zůstalo plexisklo ušetřeno a puk skončil tam, kam si tento boleslavský útočník přál. Asistence: David Chvátal.

30:49
    Bílek vyslal od modré štiplavé nahození, které Pechek jen vyrazil před sebe. Následující dorážky sice hosté nevyužili, ale dva hráči se poprali. Vyloučeni jsou Ondřej Šťáva (MBL) a Eustathios Soumelidis (SPA) – oba na dvě minuty za hrubost. Hra zůstává ve stavu 4 na 5.

30:32
    Marek Smrčka (MBL) – vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

28:34
    Hostující Brejcha číhal před bránou na příhru od modré. Ta přišla a dost vysoká, ovšem tento útočník dokázal puk tečí usměrnit do cíle, ovšem Pechek výtečně chytil!

26:37
    Ladislav Marek měl dvě šance. Nejprve jedna šla mimo, poté měl ještě druhou možnost, ale jeho dloubák byl příliš vysoký.

Ba co víc, byl natolik razantní, že vysklil plexisklo za bránou. Hra se tedy přerušuje a bude se čekat na výměnu skla.

25:44
    Jiří Vokurka (SPA) – dvě minuty za sekání.

21:32
    Jaroslav Souček (MBL) – vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

20:57
    Zazvonila boleslavská tyčka.

19:11
    Autorem vyrovnávací branky je JAN SONNEK. Asistence: Jakub Kotala, Ondřej Šťáva.

12:21
    Počet hráčů se vyrovná, Jiří Kurka (MBL) dostává menší trest za faul kolenem.

10:50
    Vyloučen Petr Litera (SPA) za hákování.

5:10
    Po závaru před bránou se ujímají hosté vedení. Autorem branky je VÁCLAV KRUDENC. Asistence: Vojtěch Augustin a Jiří Černoch.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 20. Sonnek (Kotala, Šťáva), 34. Marek (Chvátal) – 6. Krudenc (Augustin, Černoch), 51. Černoch, rozh. náj. Černoch

BK Mladá Boleslav: Pechek (Tomšů) – Souček, Hes, Plíšek, Kulhánek, Bernad, Kurka, Šťáva, Nedbal – Ďurač, Pätoprstý, Bjakov, Marek, Zajíc, Chvátal, Podsedníček, Volf, Kotala, Smrčka, Sonnek, Kuchta
    HC Sparta Praha: Neužil (Langer) – Mikliš, Skřivánek, Vokurka, Bílek, Slavíček, Březina, Vacek – Augustin, Arnošt, Soumelidis, Litera, Chlapík A. , Brzobohatý, Chlapík F., Budiak, Vacek, Černoch, Brém, Brejcha, Krudenc

Rozhodčí: Hrubý – Grundel, Podrazil