Kometa Brno – Č. Budějovice 7:1 (kon.) | Třinec – Chomutov 5:3 (kon.) | Liberec – Sparta 10:0 (kon.)
Letňany – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Poruba 2011 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – HC Plzeň 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 4:1 (kon.) | Vítkovice – Kladno 9:4 (kon.) | Zlín – Jihlava 0:2 (kon.)
Pardubice – Vsetín 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 5:6 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
Piráti Chomutov
Pátek 24.01.2014, 13:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu

51:02
    Za brankou se do sebe pustili dva hráči. Domácí Sztwiertnia si odpyká 4 minuty za hrubost, zatímco hostující hráč dostává 5 minutový trest.

48:56
    Za sekání do brankáře je na 2 minuty vyloučen Michal Kašpar.

47:36
    Třinec právě vstřelil branku!
    Do protiútoku tří proti dvěma se dostali třinečtí hráči. Zpět vrací dvoubrankový náskok svému týmu MARTIN PALA. Asistence: Jan Poruba, Miloš Roman.

42:41
    Piráti právě vstřelili branku!
    A hosté snižují na rozdíl jediné branky. Do protiútoku se dostal ALAN LYSZCZARCZYK spolu s Macháčkem a prvně jmenovaný propálil Hlaváče v brance.

33:09
    Chomutov snižuje zásluhou Petra Macháčka, který přijal přihrávku Wágnera a zasadil puk rovnou do brány. Asistence: František Wágner, Jakub Hierman.

23:15
    Po přihrávce Bartka se dostal JAN PORUBA do zakončení i přesto, že mu bránili dva chomutovští obránci. Asistence: Jan Bartko.

20:23
    Hned na začátku druhé třetiny se domácí dostávají do dvoubrankového vedení. MILOŠ ROMAN poslal puk přesně pod horní tyčku. Asistence: Martin Pala.

18:34
    Danylec nestačil zachytit střelu Trčky a před brankou osamocený DAVID KOFROŇ už měl jednoduchou práci. Asistence: Jan Trčka.

12:16
    FRANTIŠEK WÁGNER dostal přihrávku před třineckou branku a povedlo se mu zamést puk za záda Hlaváče. Asistence: Alan Lyszczarczyk, Tom Polák.

07:24
    Z domácího týmu byl 2 minutami potrestán gólman Hlaváč za nedovolené bránění. Trest odpyká Sztwiertnia.

06:10
    Hráč Chomutova Strunz vyloučen na dvě minuty za podražení a navíc dostává deseti minutový trest za nesportovní chování, kratší trest odpyká Toman.

01:15
    Za podražení bylo nařízeno trestné střílení, ve kterém ale třinecký Sztwiertnia neuspěl a puk skončil za brankovištěm.

00:31
    Třinci se podařilo přebrat puk od Chomutova a JAN BARTKO neměl již problém zakončit do brány za záda překvapeného brankáře. Asistence: Pala, Roman.

Kamila Schmiedová

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 1. Bartko (Pala, Roman), 19. Kofroň (Trčka), 21. Roman (Pala), 24. Poruba (Bartko), 48. Stránský (Poruba, Roman) – 13. Wágner (Lyszczarczyk, Polák), 34. Macháček (Wágner, Hierman), 43. Lyszczarczyk (Petr, Páleník)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Fendrich) – Roman Michal, Bartko, Stránský, Adámek, Zahradníček, Bartoň, Janiczek – Poruba, Pala, Roman Miloš, Sikora, Murín, Kofroň, Petrák, Trčka, Sztwiertnia, Švaňa, Škorpík
    Piráti Chomutov: Danylec (24. Lukeš) – Páleník, Hlaváček, Hierman, Novák, Kozák – Polák, Lyszczarczyk, Macháček Aleš, Kašpar, Adámek, Dimitrov, Rohla, Macháček Petr, Toman, Wágner, Strunz