Kometa Brno – Č. Budějovice 7:1 (kon.) | Třinec – Chomutov 5:3 (kon.) | Liberec – Sparta 10:0 (kon.)
Letňany – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Poruba 2011 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – HC Plzeň 5:1 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 4:1 (kon.) | Vítkovice – Kladno 9:4 (kon.) | Berani Zlín – Jihlava 0:2 (kon.)
Pardubice – Vsetín 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 5:6 (po pr.)
Berani Zlín
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Pátek 24.01.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

Ode mě je to dnes všechno, ze Zlína vám přeji příjemný páteční večer. (18:58:08)

Utkání skončilo vítězstvím Dukly Jihlava. Hosté čtyři a půl minuty před koncem otevřeli skóre zápasu, na což už domácí Zlín nestihl zareagovat. V závěru pak ještě vítězství Jihavy potvrdil svým druhým gólem Lukáš Vala.

60:00

59:53
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté si dnes odvezou ze Zlína všechny body. LUKÁŠ VALA vybojoval puk a gólem do prázdné branky definitivně rozhoduje o vítězi. Bez asistence.

59:30
    Dukla vyhodila do středního pásma, kde však o puk přišla.

59:11
    Hra se začíná kouskovat, což více vyhovuje hostům.

59:00
    Ling odjel na střídačku, domácí to zkouší v šesti!

58:52
    Pokračuje se ve hře, hosté v plném počtu.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Vacek drží kotouč, rozhodčí přerušuje hru.

58:05
    Jihlava se osvobodila, Zlínským se pomalu krátí čas.

57:27
    Zlínští se nastěhovali do útočného pásma a ostřelují brankáře Vacka.

56:52
    Oddechový čas pro hosty.

56:52
    Nováček (JIH) je potrestán za krosček. Domácí si zahrají přesilovou hru.

56:35
    Zlínští se tlačí za vyrovnáním.

55:30
    Velmi smolná branka pro Zlín a Jihlava se dostává do vedení. LUKÁŠ VALA se vydal do útočného pásma a zpoza branky nahodil puk na Linga, který si ho srazil betonem za čáru. Asistence: Filip Nováček.

55:00
    Dukle se podařilo ustát také další oslabení.

54:38
    Hosté se osvobozují.

53:52
    Vacek drží puk ve výstroji, vhazování v útočném pásmu Zlína. Ve stejnou dobu se na led vrací Gago s Mandátem.

53:21
    Werbik zamířil vedle.

53:00
    Hosté jdou do tří. Nováček (JIH) si jde sednout na dvě minuty za napadení.

51:52
    Po menší šarvátce, která se odehrála po odpískání u jihlavské branky, míří na trestnou lavici Mandát (JIH) za hrubost a Gago (ZLN) za sekání.

51:27
    Kobylíkovi se teď zamotal puk mezi brusle, dokázal si však poradit a nepustil dotírajícího útočníka hostů do šance.

50:46
    Peška najíždí s pukem do útočného pásma.

50:08
    Postavení mimo hru také na straně Zlína.

49:59
    Odpískán jihlavský ofsajd.

48:40
    Řezníček udržel útočné pásmo.

48:12
    Puk skončil v hledišti, vhazování v útočném pásmu Zlína.

47:34
    Domácí mají potíže s rozehrávkou, Jihlavští aktivně napadají.

46:59
    Vhazování po levé ruce zlínského Linga.

46:40
    Kobylík rozjíždí zpoza branky zlínský útok.

45:13
    Dukla se úspěšně ubránila.

44:51
    Domácím už se opět podařilo dostat do útočného pásma, brankáře Vacka však zatím neohrozili.

44:13
    Jihlava sbírá sekundy v útočném pásmu.

43:45
    Werbikova střela proletěla nad brankou.

43:13
    Dvořák (JIH) dostal menší trest za hákování, Zlín si zahraje další přesilovku.

42:43
    Gazda střílel od modré čáry, Vacek zasahuje.

41:39
    Dukla se usadila v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

40:51
    Icing Jihlavy.

40:35
    Hosté u puku a zpoza branky rozjíždí útok.

40:01

Je za námi čtyřicet minut utkání a stále čekáme na první branku. Obě družstva se jen ojediněle dostávají do vyložených šancí a když už se tak stane, narází na zatím bezchybné brankáře. Uvidíme, s čím oba celky přijdou do třetí třetiny, která začne přibližně v 18:16.

40:00

39:47
    Port střílel od modré čáry, Ling toho moc neviděl, ale nakonec puk skryl ve výstroji.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:42
    Jihlavský útok se usadil v útočném pásmu a tlačil domácí. Nakonec vše musel vyřešit Ling, který přerušuje hru.

37:56
    Bambula v dobré pozici střílí nad Lingovu branku.

37:12
    Jihlava hraje v plném počtu.

37:10
    Domácím se nedá upřít snaha, ale hosté zatím brání na výbornou. Další útočnou snahu Zlína zastavil ofsajd.

36:25
    Buly v útočném pásmu Zlína.

35:39
    Karafiátovu tvrdou ránu Vacek vyrazil levým betonem.

35:12
    Hosté špatně střídali, za což jsou vyloučeni. Trest odpyká Kolouch (JIH).

34:57
    Gago u kotouče v útočném pásmu.

34:15

34:06
    Mandát vyhazuje puk až za domácí branku.

33:28
    Rezek před brankou jen těsně minul tečovaný puk.

32:49
    Dukle se podařilo vyhodit.

32:15
    Zlín si zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Balaštík (JIH).

30:54
    Ling kryje puk, buly v obranném pásmu Zlína.

30:39
    Ofsajd hostů.

30:02
    Na druhé straně se uvolnil Peška, ale Vacek pravým betonem drží bezbrankový stav! Jihlavský gólman poté se štěstím vyrazil také dorážku zlínského útočníka.

28:56
    Balaštík se dostal za zlínskou obranu, nestihl však už zakončit. S následným tlakem Jihlavy si Ling poradil.

28:17
    Zlín je kompletní.

27:47
    Zlínští vyhodili, brankář Vacek pomáhá s rozehrávkou.

27:12
    Hosté se usadili v útočném pásmu.

26:17
    Kuncek (ZLN) jde na dvě minuty za hákování, také hosté si zahrají přesilovku.

24:47
    Dukla na chvíli zatlačila Zlín v jeho pásmu.

24:05
    Hosté se úspěšně ubránili a vyráží do útoku.

20:56
    Gago clonil před brankou, Vacek nemusel zasahovat.

20:11
    Útočnou snahu Zlína zastavil Ofsajd.

20:01

Po úvodní třetině na Zimním stadionu Luďka Čajky stále čekáme na první gól. V zápase, který zatím nepřinesl mnoho šancí, je o něco aktivnějším mužstvem Zlín, ale nepodařilo se mu překonat brankáře Vacka. Stejně bezchybný je také Ling na druhé straně. Další třetina začne přibližně v 17:37.

20:00

19:50
    A další vyhození Zlína přes všechny čáry.

19:40
    Zakázané uvolnění domácích.

19:17
    Ling zneškodnil průnik jihlavského Bambuly a přerušuje hru.

19:00
    Ohlášena poslední minuta úvodní dvacetiminutovky.

18:25
    Zlín se mírně aktivnější, ale zatím se mu nepodařilo si vypracovat nějakou vážnější šanci.

17:38
    Vhazování před brankou gólmana Vacka.

17:02
    Kobylíkovu střelu tečoval jeden z domácích vedle, ve stejnou chvíli se potrestaný Port vrací na led.

16:16
    Domácí stále kombinují v útočném pásmu.

15:35
    Zlínští zasypali Vacka několika střelami, domácí brankář si poradil.

15:02
    Port (JIH) je potrestán za podražení, Zlín si zahraje první přesilovku.

14:47
    Bambulova střela sražena do ochranné sítě.

13:57
    Kosorin rozjíždí útočnou akci domácích.

12:13
    Ling výborným zákrokem zastavil šanci hostů! Vala dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy, kde zůstal zcela sám. Jeho střela do horní části branky skončila pouze na výstroji domácího brankáře.

10:23
    Vacek si poradil s pokusem zlínského Vyorala.

09:49
    Kolouch hledal zpoza branky některého ze spoluhráčů, jeho přihrávka však skončila na hokejkách domácích obránců.

09:22
    Buly v útočném pásmu hostů.

08:37
    Mandát nahodil do útočného pásma, kde byli nejdříve zlínští obránci.

07:56
    Špatná rozehrávka Zlína končí zakázaným uvolněním.

07:32
    Ling raději přikryl puk, buly v útočném pásmu hostů.

07:12
    První přerušení hry. Dlabajovu střelu skryl brankář Vacek ve své výstroji.

06:06
    Jihlavští přišli o puk ve středním pásmu, hrají tedy domácí.

05:34
    Valášek stíhá nahozený kotouč v útočném pásmu.

04:53
    Nováček se dostal do zajímavé pozice, Ling se však přesunul včas a zastavil jeho pokus.

03:38
    Gabrhelík zblokoval Bambulovu střelu.

03:05
    Úvod zápasu probíhá plynule, stále se hraje bez přerušení.

02:36
    Nováček prověřil domácího Linga v brance.

02:16
    Jeden z domácích lehce nahodil na Vacka, ten se nenechal překvapit.

00:30
    Oba celky mají za sebou první útok.

00:01

PSG Zlín: Ling (Šimonů) – Gabrhelík, Řezníček, Kobylík, Schmied, Gazda, Kosorin – Pavlůsek, Kuncek, Peška, Krejčiřík, Dlabaja, Rezek, Vyoral, Werbik, Gago, Kolařík, Karafiát, Bumbál, Valášek

HC Dukla Jihlava: Vacek (Škarek) – Pospíchal, Dorrer, Mandát, Klofáč, Kochánek, Port – Kolouch, Dupljaku, Balaštík, Dvořák, Bambula, Hoskovec, Peschout, Vala, Nováček, Zayml.

Hosté jsou v podobné situaci jako domácí Zlín. Nadstavbovou část zahájili sérií porážek, kterou zlomili teprve v posledním kole, kdy doma přehráli Třinec. Jihlavští tedy ve skupině A zatím získali jen o bod víc než Zlínští, což je v součtu se základní skupinou řadí na 11. místo.

PSG Zlín
    Domácímu celku se v nadstavbové části příliš nedaří. Po vcelku úspěšné základní části přišla série proher a z dosavadních šesti kol vybojovali Zlínští pouze dva body, když porazili doma Chomutov na nájezdy. Ve skupině A jim patří 10. místo a na soupeře před sebou začínají pomalu ztrácet.

Zdravím všechny fanoušky mládežnického hokeje. RAKO extraliga staršího dorostu pokračuje 7. kolem a jedním ze zápasů, které budete moci sledovat, bude zápas mezi Zlínem a Jihlavou. Úvodní buly na Zimním stadionu Luďka Čajky bude vhozeno v 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.