Chanty-Mansijsk – Omsk 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 6:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 2:3 (kon.)
Kazaň – Lev 2:3 (2:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Riga 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Avangard Omsk
Pátek 24.01.2014, 14:00KHL

51:56
    Hru nám ale přerušuje opět vyloučení. Domácí Starosta vyhodil v obranné třetině kotouč mezi diváky a dostává dvě minuty za zdržování hry.

46:09
    Dnes se tedy s tresty roztrhl pytel. Přesilovku si pro změnu zahrají hráči Jurgy, potom co Berdnikov dostává dvě minuty za podražení.

42:25
    Dalším potrestaným je Putilov, který si odsedí dvě minuty za hákování.

36:41
    To ale není na dlouho protože další trest dostává Sokolov za hákování.

34:14
    Máme tu další trest, na dvě minuty týmové vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:22
    Je tu další faul. Menší trest za podražení dostává Dyakov. Přesilovka pro Omsk.

19:21
    A je tu další faul. Dvě minuty dostává Kalinin za naražení na hrazení.

14:47
    Tak teď se pro změnu pošťuchovali Dyakov s Shirokovem a oba dostávají 2 minuty.

12:10
    Naopak Popov dokázal vyvést kotouč až do obrané třetiny domácích a vykoledoval si faul.Pokračujeme chvíli 4 na 4. Za hákování si jde sednout Khvostov.

10:36
    Máme tu další vyloučení za vysokou hůl si půjde sednut Semin. Přesilovka pro domácí.

04:40
    Kuzněcov vyjel z branky a trefil soupeřova útočníka. Dostává 2 minuty za nedovolené bránění.