Chabarovsk – Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Novokuzněck – Ufa 3:1 (kon.)
Novosibirsk – Nižněkamsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 0:7 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 3:1 (kon.)
Doněck – Atlant 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Dinamo Minsk
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 29.01.2014, 17:00 • Minsk Ice Palace • KHL

54:24
    Domácí mají možnost další přesilové hry. Tentokrát fauloval Michail Pašnin.

48:16
    Kitarov se dostal do útoku a hosté jej zastavili jen za cenu faulu, festival vyloučení pokračuje. Na trestnou lavici usedl za úder na hlavu Ljubiškin.

44:57
    A je po přesilovce. Stas zahákoval soupeře vlastním obranném pásmu.

44:15
    Přesilovou hru si zahrají i domácí po krosčeku Višněvského.

41:27
    Lokomotiv si zkraje třetiny zahraje přesilovku, Nogačjov krosčekoval Konkova a už si jde sednout na lavici hanby.

37:17
    Hosté zavřeli svého soupeře v pásmu, žádnou šanci si nevytvořili ba naopak, Sergej Plotnikov fauloval a dostal dvě minuty za hákování a navrch osobní trest za hádku se sudím.

36:18
    Hosté mohou napodobit svého soupeře a snížit v početní výhodě. Vyloučen byl Richard Lintner za vyhození kotouče z obranného pásma do hlediště.

31:42
    Domácí mají možnost jít do trháku, na dvě minuty za sekání usedl na trestnou lavici Jegor Averin.

30:51
    Pašnin nedovoleně poslal na led Protasenju a odpyká si za to dvě minuty. Šance pro domácí tým.

25:24
    Na dvě minuty za hrubost míří za katr Richard Lintner.

20:41
    První přesilovou hru si zahrají hosté, dvě minuty dostává Oleg Goroško.

01:19
    Platt najel na brakáře Milčenka a už si míří na dvě minuty odpykat svůj trest.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 32. Surový (Kitarov, Irgl), 33. Materukhin (Kaljužnyj, Krajíček), 56. Kaljužnyj (Stas) – 59. Plotnikov (Apalov)

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Lalande)- Krajíček, Goroško, Lintner, Nogačjov, Filičkin, Šinkevič- Stas, Kaljužnyj (C), Materukhin- Irgl, Jefimenko, Surový- Kitarov, Kirjuščenkov, Zacharov- Drozd, Dadonov, Pavlovič, Protaseňja
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (33.Kolesnik)- Ljubiškin, Pašnin, Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Višněvskij (C)- Averin, Plotnikov, Apalkov- Platt, Redlihs, Sprukts- Černikov, Petrov, Achmetov- Galimov, Musatov, Kartajev, Konkov

Rozhodčí: Olenin, Schenyov- Birin, Medvedev