Buffalo – Boston 5:4 (po pr.) | Montreal – Detroit 1:2 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:6 (kon.)
Vancouver – St. Louis 1:0 (kon.)
HC Draci Bílina
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Baník Sokolov
Čtvrtek 27.02.2014, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Draci Bílina: Melichar – Havlůj, Kuriljak, Pozděna, Polák, Kunrt – Přeučil, Machulda, Hrubant – Procházka, Hartman, Novák – Hrdlička, Salač, Kýhos – Jirkovský, Bezpalec, Kasal.

HC Baník Sokolov: Habal – Rohan, Tomeček, Parýzek, Ruprecht, Schusser, Šik, Kubka – Boušek, Kverka, Vaněk – Kuběna, Dobřemysl, Rohan – Sýkora, Bauer, Švec – Račanský, Říha, Kašpar..

Zimní stadion v Bílině bude dnes svědkem druhého utkání osmifinálové série PLAY OFF mezi domácím týmem HC Draci Bílina a Baníkem Sokolov.

Série byla rozehrána v úterý 25. února na ledě v Sokolově, Draci Bílina prohrávali 3:0, ale nejdříve Smolík snížil v 32. minutě na 3:1 a v v 46. upravil na rozdíl jediné branky Hrubant. Následně se povedlo snížit v 51. minutě Novákem na 4:3, ale závěr už byl v režii domácích, kteří nakonec brali první osmifinálové vítězství v poměru 7:3 a v sérii, která se hraje na tři vítězné zápasy je aktuálně Sokolov ve vedení 1:0.

Draci Bílina si pro fanoušky na dnešní zápas připravili i představení malých talentů, po 1. třetině se na ledové ploše představí žáci 3. a 4. třídy.

Po skončení 2. třetiny je připravena divácká soutěž ve střelbě na branku. Všemu bude asistovat maskot HC Draci Bílina – dráček Drabilín.

00:01

02:07
    Bílinský Salač se dostal před branku hostí, nezakončil přesně.

03:02
    Sokolovský Boušek se snažil uvolnit za brankou domácích, obrana Bíliny vyhazuje puk.

03:17
    Havlůj vyloučení, zdržování hry.

05:17
    Baník právě vstřelil branku!
    MARTIN ROHAN se prosazuje zároveň s koncem trestu domácího hráče a posílá hosty do vedení. Bez asistence.

07:02
    Vyloučen Švec (SOK) hákování.

07:59
    Tvrdá rána domácího Poláka sice vystrašila brankáře Habala, ale pouze svou tvrdostí, přesná nebyla.

12:50
    Ránu Bouška od modré chytá do lapačky domácí Melichar.

14:33
    Vyloučen Polák (BIL) sekán.

17:01
    Velký tlak Sokolova a Melichar je v ohni střel.

20:00

20:01

21:00
    Úvod druhé dvacetiminutovky je zatím ve znamení mírné převahy Draků z Bíliny, brankář Habal, ale veškeré pokusy domácích kryje.

23:20
    Na přihrávku Poláka si sjel Kunrt, ale z metru těsně minul sokolovskou branku.

24:44
    Nebezpečnou střelu domácího Kasala přes obránce vyráží hostující brankář Habal.

25:21
    Z nulového úhlu, ale nebezpečně pálil domácí Kolčava na Habala, ten však utěsnil prostor u tyčky.

29:06
    Další nebezpečný střelecký pokus Bíliny. Salačova střela míří do boční konstrukce branky.

30:54
    Sokolov jde do dvoubrankového vedení. Střelcem branky je VANĚK. Asistence Parýzek, Boušek.

34:50
    Obraně Sokolova ujel Dominik Novák, ale nájezd na Habala neproměnil.

34:50
    Vyloučen Schusser (SOK) nedovolené bránění.

35:15
    Habal v brance Sokolova čaruje, nyní vychytal Hrubanta!

36:31
    Draci právě vstřelili branku!
    Od modré napřáhl Kunrt a s tečí PROCHÁZKY už si rady nemohl vědět výborně chytající Habal 1:2. Asistence: Kunrt.