Rusko – Arménie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Brazílie 0:5 (kon.)
Alžírsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Řecko – Jižní Korea 0:2 (kon.) | Maďarsko – Finsko 1:2 (kon.)
Černá Hora – Ghana 1:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:2 (kon.) | Izrael – Slovensko 1:3 (kon.)
Bosna – Egypt 0:2 (kon.) | Kolumbie – Tunisko 1:1 (kon.) | Kypr – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Turecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Rumunsko – Argentina 0:0 (kon.) | Ukrajina – USA 2:0 (kon.)
Rakousko – Uruguay 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 2:2 (kon.) | Německo – Chile 1:0 (kon.)
Irsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Belgie – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Polsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Wales – Island 3:1 (kon.) | Francie – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Anglie – Dánsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Kamerun 5:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Kolumbie A
1:1 (1:1)
Tunisko
Středa 05.03.2014, 19:00Reprezentační zápasy

Tak a je tu konec tohoto utkání. Zápas mezi Kolumbií a Tuniskem skončil 1:1. Za Kolumbii se jako jediný prosadil Rodríguez z penalty. O několik okamžiků později srovnal za Tunisko Khazri. Ve druhém poločase se už nic nestalo. Nutno podotknouti, že dnešními velkými favority byly Kolumbijci, kteří ale s Tuniskem dokázalo jen remízovat.

To je ode mě dnes vše. Přeji vám pěkný zbytek večera a brzy nashledanou. (21:07:03)

90+3
    Álvarez v obrovské šanci, ale jeho snažení zmařil ofsajd.

90+1
    Roh pro Tunisko.

90
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Jemal, přichází Maâloul.

88
    Tak to je neskutečné! V obrovské šanci se objevil Rodríguez, ale bránící blok hostů nepropálil.

86
    Kolumbijci vypadají, že mají více síly a budou chtít v závěrečné pětiminutovce rozhodnout.

85
    Žlutou kartu dostává Rodríguez (Kolumbie).

84
    Rodríguez protáhl Ben Mustaphu střelou z velkého vápna. Tuniský brankář ale dobře zasáhl.

83
    Z tohoto přímého kopu nic nebude. Jeden z Tuniských hráčů bránu přestřelil.

82
    Perea dostává druhou žlutou kartu, za zbytečný faul u své brány.

81
    Kolumbijci začínají tlačit. Tunisko je teď pod velkým tlakem.

78
    Nic z toho pro Tunisko nebude. Dobrý zákrok Kolumbijského gólmana.

77
    Žlutou kartu dostává Perea (Kolumbie).

77
    Volný přímý kop pro Tunisko. To je dobrá šance!

76
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Dhaouadi, přichází .

75
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Cuadrado, přichází .

75
    Rodríguez teď zazdil dobrou šanci svého týmu, když hledal ještě lépe postaveného spoluhráče, kterého ovšem nenašel.

74
    Kolumbijci opět pouze na své polovině. Tunisané dobře brání zase svou půlku hřiště. Vypadá to, že ani jeden tým nechce dát góla!

72
    Další roh pro Kolumbii. Ale ani tento nedokázali domácí využít.

70
    Ramos přihrál volnému Cuadradovi, ten ale z bezprostřední blízkosti trefil Ben Mustaphu pouze do hlavy.

68
    Aguilar si nezpracoval dobře míč. Škoda pro Tunisany.

66
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Armero, přichází Álvarez.

65
    Mondragón nemusel zasahovat. K míči se dostávají zase Kolumbijci. Oba týmy hrají spíše defenzivněji.

64
    Ben Mustapha si podržel míč a Tunisané se ženou do útoku.

62
    Perea se dopustil faul na útočné polovině.

60
    Mondragón si připsal první zákrok za tento poločas.

58
    Armero je odvážen ze hřiště, po tvrdém střetu s jedním Tuniských útočníků.

56
    Rodríguez si to vzal na starost, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.

55
    Rodríguez byl faulován. Přímý kop pro domácí z dobré pozice!

53
    Ani jeden tým se nežene dopředu. Gólmani ještě nemuseli zasahovat.

51
    Tunisané ale dnes hrají opravdu dobře a mají míč u svých nohou.

49
    Ale Kolumbijci nenechávají nic náhodě a přepínají zase na větší obrátky.

47
    Tunisané se pustili do Kolumbii ve velkém. Kolumbijci mají velké problémy s rozehrávkou.

46
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Khazri, přichází Youssef.

46
    Ben Youssef vybojoval přímý kop pro svůj tým.

46
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Ospina, přichází Mondragón.

46
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Jemâa, přichází Khelifa.

46
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Bacca, přichází Gutiérrez.

46
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Yepes, přichází Ramos.

46

Favoriti tohoto utkání z Kolumbie toho zatím moc nepředvedli. Sice se v 11. minutě dostali do vedení zásluhou Rodrígueze. Tunisané ale čtvrthodiny nato srovnali zásluhou Khazriho. Uvidíme co nám nabídne druhý poločas.

45+2

45+1
    Menší potyčka u postranní čáry. Rozhodčí uděluje dvě žluté karty. Tu první pro Cuadrada a druhou pro Jemala.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.

44
    Jemâa si nevymodlil pokutový kop.

44
    Ben Mustapha může být v závěru poločasu v poměrném klidu. Kolumbijci se nemůžou dostat přes dobrou obranu hostí.

42
    Tunisané měli možnost rohového kopu, kterou ovšem nevyužili.

41
    Tento obdržený gól Kolumbii určitě zaskočil. Tunisko se stalo aktivnějším týmem.

39
    Jemâa mohl jít sám na Ospinu, ale jeho snažení zastavil ofsajd.

35
    Tunisko právě vstřelilo branku!
    A je tu překvapvý gól! WAHBI KHAZRI se dostal k odraženému míči a z těžké pozice dokázal zamířit nůžkami přesně!

34
    Ospina si připsal dobrý zákrok, po střele Mathlouthio.

33
    Další faul hostů. Tunisané dnes hrají docela tvrdě. Už po několikáté vidíme ostrý faul ze strany hostů.

31
    Hosté se hnali do útoku, ale jejich snahu zastavil faul.

30
    Sassi se probojoval k hlavičce, ale z těžké pozice bránu hlavou netrefil.

29
    Tunisko pro obdrženém gólu zabralo! Další roh pro hosty.

28
    Roh pro Tunisko! Jeden z Tuniských hráčů bránu hlavou netrefil.

25
    Ramírez z úhlu nepřekonal Ben Mustaphu. Dobrý zákrok Tuniského brankaře.

24
    Jemâa nepřeloboval z dobré pozice Ospinu.

22
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Ibarboa, přichází Ramos.

20
    Kolumbie právě vstřelila branku!
    Penaltu si vzal na starosti JAMES RODRÍGUEZ. Následnou střelou do dolního levého rohu posílá svůj tým do vedení!