Šumperk – Beroun 3:2 (kon.) | Kadaň – Most 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 15.03.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • WSM Liga - O udržení

59:46
    Kučný dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

52:21
    Petruška jde na trestnou lavici za držení protihráče.

45:06
    Vyloučení na obou stranách.
    Brunec – nedovolené bránění
    Chalupa – hrubost

32:12
    Staněk si jde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici za držení protihráče.

27:57
    Šumperku se naskytá další přesilová hra. Půlpán jde na dvě minuty na trestnou za podražení.

24:55
    Kubeš si jde odpykat dvě minuty za faul loktem.

21:46
    Šumperk hrál v šesti a Beroun si tak zahraje přesilovou hru. Trest jde odpykat Cink.

19:45
    Haas byl tvrdě naražen na mantinel a rozhodčí bude vylučovat. Kužel dostává dvě minuty za vražení.

16:03
    Beroun si zahraje přesilovku. Moskal dvě minuty držení protihráče.

12:56
    Staněk dvě minuty hákování.

11:56
    Gewiese byl faulovaný a rozhodčí posílá Kubeše na trestnou lavici za podražení.

08:28
    První vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty dostává hostující Půlpán za držení hole.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 10. Starý (Holík, Plášek), 13. Sedlák (Gewiese, Moskal), 26. Holík (Plášek) – 39. Babka, 41. Půlpán (Třetina)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Starý, Holík, Tesařík, Sedlák, Novotný, Gewiese – Půhoný, Plášek, Haas – Cink, Moskal, Staněk – Popelka, Žálčík, Brunec – Chomič, Langr, Skoumal
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Sklenička, Kučný, Chalupa – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Půlpán – Šteiner, Kubeš, Petruška – Hrouda, Malý, Markulinec

Rozhodčí: Čech – Černý, Toman