Montreal – Ottawa 5:4 (po pr.) | Tampa – New Jersey 3:0 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 4:1 (kon.)
Nashville – St. Louis 1:4 (kon.) | Minnesota – Columbus 1:2 (2:3 po s.n.) | Arizona – Calgary 3:2 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (kon.) | Florida – Vancouver 3:4 (0:1 po s.n.)
Washington – Toronto 4:2 (kon.) | Carolina – Edmonton 1:2 (kon.) | NY Rangers – San Jose 0:1 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Do prázdné klece se trefuje PETR TENKRÁT! Bez asistence.

58:40
    Závorka je na střídačce, domácí zkoušení power-play.

58:11
    Oddechový čas pro domácí.

52:44
    Opět se bude vylučovat. Pro změnu na obou stranách: Za hosty Miloslav Hořava (KLA). Za domácí Stanislav Balán (KVA).

49:38
    Milan Kytnár (KVA) si jde také sednout na trestnou lavici. Energie bude hrát ve třech.

49:10
    Do samostatného úniku při vlastním oslabení se dostal Milan Kytnár! Pohrál si s Cháberou, který ale jeho kličku do forhendu vytěsnil betonem!

48:30
    Vyloučení na straně domácích: Branislav Kubka (KVA) inkasuje menší trest.

45:15
    Milan Kytnár se dostal opět k doraženému puku právě ve chvíli, kdy byl Chábera mimo brankoviště. V poslední možný moment ho ale zachránila hůl Petra Hořavy!

43:29
    Faul na Milana Kytnára je potrestán. Michal Gutwald (KLA) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

41:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie snižuje na rozdíl jediné branky! Ihned po vyhrané buly do puku praštil DAVID ZUCKER, jehož střela se od tyče odrazila za brankovou čáru! Asistence: Radim Hruška.

39:09
    Na hanbu tedy míří Lauris Bajarnus (KLA). Menší trest nedovolené bránění.

35:08
    Vyloučen je Stanislav Balán (KVA), který si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

32:47
    Patrik Machač a jeho bekhendové zakončení! Jedná se již o nespočetné přečíslení dva na jednoho, které je dnes v KV Aréně možnost vidět. Závorka ale drží svůj tým nad hranicí ostudy.

29:38
    Bílek a Lukáč se dostali do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný zakončoval, ale Závorka puk zázračně nepustil za svá záda!

28:20
    JAN RUDOVSKÝ zvyšuje na 3:1 a připisuje si tak druhý bod v dnešním utkání! Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, Eberle předložil puk již zmíněnému střelci, který se zápěstím trefil opět k tyči Závorkovi svatyně ! Asistence: Jan Eberle, Pavel Patera.

27:33
    Pěkná kombinace karlovarského prvního útoku! Po ose Pohl-Zaťovič-Balán ale puk končí mimo ohrožení brány. Přihrávka Martina Zaťoviče byla totiž příliš prudká.

24:31
    Kladno využívá druhou dnes nabídnutou přesilovou hru! Vítězslav Bílek se proháčkoval přes domácí obranu, kde nabídl puk JAKUBU STRNADOVI, který si pohrál se Závorkou! Nakonec puk uklidil do prázdné brány! Asistence: Vítězslav Bílek, Ivan Majeský.

22:33
    Rytíři si svojí střeleckou aktivitou vynutili vyloučení. Branislav Kubka (KVA) dostává dvě minuty za podražení.

14:41
    Je vyrovnáno! Poté, co byl faulován Martin Zaťovič byla ponechána výhoda pro domácí, ve které se puk dostal k MARTINU RÝGLOVI, který se trefil pěknou střelou k tyči! Asistence: Radim Bičánek.

10:35
    Rytíři nakonec přesilovou hru využívají! Pavel Patera nejprve vystřelil, jeho pokus ještě Závorka stačil vyrazit před sebe, ale na dorážku JANA RUDOVSKÉHO už byl krátký! Asistence: Pavel Patera, Václav Kolářík.

09:51
    Do úniku ve vlastním oslabení se nejprve dostal Petr Pohl, jehož střelu Chábera vyrazil. K Davidu Zuckerovi se pak odrazil puk a hostující jednička jen se štěstím vyrazila puk do rohu!

09:01
    Vyloučen je Michal Gulaši (KVA). Karlovarský bek si odsedí dvě minuty za krosček.

08:51
    Pavel Patera se dostal do dobré palebné šance, Závorka vyráží.

04:22
    Roman Vlach se ocitl v dobré šanci, jeho bekhendový pokus z pravé strany ale lapil Chábera jako chameleon mouchu!

Matouš Bečka

Branky a nahrávky: 15. Rýgl (Bičánek), 42. Zucker (Hruška) – 11. Rudovský (Patera), 25. Strnad (Bílek, Majeský), 29. Rudovský (Eberle, Patera), 60. Tenkrát

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Řehoř) – Rýgl, Bičánek – Kubka, Gulaši – Dresler, Šmach – Pohl, Balán, Zaťovič – Buc, Vlach, Kytnár – Zucker, Hruška, Dlouhý
    Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Majeský, Gutwald – Černošek, Procházka – Hořava P., Kolařík – Hořava M., Havlíček, Tenkrát – Bílek, Lukáč, Strnad – Eberle, Patera, Rudovský – Bajaruns, Machač, Dalecký

Rozhodčí: Lacina, Wagner – Kostka, Bláha