Novosibirsk – Kazaň 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Ufa 6:2 (kon.)
Neděle 16.03.2014, 14:00 • Konovalenko Sports Palace • Play-off KHL

Oba samozřejmě dostávají osobní trest do konce utkání a již odcházejí do sprch.

59:20
    Ještě je tu ale pěstní souboj mezi Sentjurinem a Sopelem!

58:36
    Do další velké šance se dostal Badjukov, ten ale sedmou branku domácího celku zatím nepřidal!

56:47
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Další využitá přesilová hra domácích celku a hlavně pojistka pro dnešní zápas! JARRKO IMMONEN obdržel výbornou přihrávku od Salminena a před brankou na dvakrát překonal Sochackije – 6:2. Asistence: Sakari Salminen.

56:28
    Alexandr Mereškin (UFA) dostává dvouminutový trest za hrubost.

56:23
    Grigorjev se objevil z ničeho nic úplně sám před brankou Sochackij, kterého ale nedokázal propálit!

55:03
    Vyloučenými jsou Pavel Valentenko (NNO) a Teemu Hartikainen (UFA).

52:39
    Višněvskij pálil těsně vedle Kasutinovy svatyně!

51:33
    Vadim Chomickij (NNO) dostává dvouminutový trest za podražení.

51:06
    V brance hostů proběhla výměna, místo Vasilevskije naskočil Sochackij.

51:06
    Oddechový čas pro hosty.

51:06
    Domácí nakonec tuto přesilovou hru využívají! Na levé straně napřáhl SAKARI SALMINEN a propálil vše, co mu stálo v cestě – 5:2. Asistence: Juuso Hietanen.

49:11
    Vyloučeným hráčem je Alexandr Štěpanov (UFA).

49:11
    Skačkov ujížděl sám na Vasilevskiho, ale v poslední chvíli byl hákován a bude se vylučovat,i když domácí publikum by si přálo trestné střílení!

48:25
    A je tu další zásah domácího celku! V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval SAKARI SALMINEN, který dostal puk za Vasilevskiho záda – 4:2. Asistence: Vladimir Děnisov.

47:54
    Domácí si berou své vedení zpět! Krasnoslobodcev našel výbornou přihrávkou před brankou VLADIMIRA GALUZINA, který již neměl problém dostat puk za záda gólmana Ufy – 3:2. Asistence: Vadim Krasnoslobodcev

Dnešní utkání sleduje 5 600 diváků.

41:23
    Hartikainen se ocitl před brankou v obrovské šanci! Trefil však pouze tyčku Kasutinovy branky!

41:08
    Je tu další vyloučení na domácí straně, potrestaným hráčem je Jevgenij Skačkov (NNO) za podražení.

34:59
    Přesilovou hru si zahrají i domácí. Za katr si jde sednout Alexandr Štěpanov (UFA).

33:09
    Ufa právě vstřelila branku!
    Ihned po vypršení trestu Wolskiho na levé straně napřáhl JEGOR DUBROVSKIJ, který propálil bezmocného Kasutina – 2:2. Asistence: Ivan Višněvskij a Dmitrij Makarov.

31:56
    Komplikace pro domácí, kteří jdou do tří! Vyloučen je Vadim Chomickij (NNO).

31:08
    Za nesportovní chování dostává ještě trest Alexej Potapov (NNO) a Arturs Kulda (UFA). Ufa hraje přesilovou hru 5 na 4.

31:08
    A je tu další vyloučení na domácí straně. Trest za vysokou hůl dostává Wojtek Wolski (NNO).

28:52
    Pihlstrom se dostal před brankou k dorážce a Kasutin jen se štěstím zasáhl!

28:42
    Je tu další vyloučení, za katr si znovu míří sednout Pavel Valentanko (NNO).

21:29
    Domácí jdou do třech! Michail Grigorjev (NNO) oslabí svůj tým na dvě minuty za krosček.

19:59
    A je tu ještě jedna branka první třetiny, kterou dává DMITRIJ MAKAROV, když dokázal střelou z mezikruží propálit Kasutina – 2:1. Asistence: Brent Sopel.

19:41
    Trest dostává Arturs Kulda (UFA) a Roman Ljudučin (NNO)

19:33
    Tak to je neuvěřitelné! V poslední minutě první třetiny dávají domácí druhou branku! K odraženému puku se před brankou dostal JARKKO IMMONEN, který tak využívá přesilovou hru – 2:0 Asistence: Pavel Valentanko.

19:21
    Alexandr Štěpanov (UFA) dostává trest na dvě minuty.

19:02
    Přesně když byla ohlášena poslední minuta první třetiny, tak se prosadil DENIS PARŠIN, který si pěkně najel z pravé strany a propálil Vasilevskije – 1:0. Asistence: Vladimir Galuzin.

17:52
    Valentenko se dostal mezi kruhy do obrovské šance! Ale nedokázal překonat hostujícího gólmana.

13:18
    Vitalij Proškin (UFA) dostává dvouminutový trest za podražení.

08:33
    Michail Grigorjev (NNO) nepříjemně zfauloval Štěpanova a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

02:38
    Arturs Kulda (UFA) dostává dvouminutový trest za podražení.

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 20. Paršin (Galuzin), 20. Immonen (Valentanko), 48. Galuzin (Krasnoslobodcev), 49. Salminen (Děnisov), 52. Salminen (Hietanen), 57. Immonen (Salminen) – 20. Makarov (Sopel), 34. Dubrovskij (Višněvskij, Makarov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Hietanen, Bernackij, Chomickij (C), Belochvostikov, Valentanko, Děnisov, Grigorjev, Osipov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Paršin – Skačkov, Badjukov, Ljudučin – Sentjurin, Konkov, Potapov
    Trenér: Peteris Skudra (LOT)

Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (od 52. Sochackij) – Sopel, Kulda, Višněvskij, Sčitov, Zubarev, Kolcov, A. Vasilevskij, Isangulov, Proškin – Hartikainen, Makarov, Pankov – Mereškin, Chlystov (C), Dubrovskij – Mirnov, Kajgorodov, Pihlstrom – Slepyšev, Stěpanov, Záborský
    Trenér: Vladimir Jurzinov ml. (RUS)

Rozhodčí: Ravodin, Odins – Birin, Morozov

Diváci: 5 600