New Jersey – Minnesota 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 4:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 4:5 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 1:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 2:1 (2:1 po s.n.)
HC Tábor
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
SC Marimex Kolín
Pátek 21.03.2014, 18:00 • Zimní stadion Tábor • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KOZLI MAJÍ MEČBOL!

Hezký hokejový večer z Tábora! Letos může být i poslední, jelikož třetí souboj semifinále play-off mezi Táborem a Kolínem začíná při vedení Kolína 2:0 na zápasy. Uspějí Kolínští se štěstím i potřetí v řadě? Onlajnem bude provázet Josef Janda.

TÁBOR vs. KOLÍN, 1. zápas

Kozlové vyhráli první zápas v Táboře 3:2 a domácí hráči se museli dlouho drbat na hlavě. V utkání neproměnili dvě trestná střílení a v závěru duelu také dvouminutovou přesilovku 5 na 3. Už v prvním utkání se projevil rozdíl mezi brankáři. Sejpal předvedl velice dobrý výkon a Klestil na sebe upozornil hlavně minelou při gólu na 3:2 pro Kolín, kdy mu puk vystřelený Pácalem ze středního pásma proskákal až do branky. Bohužel pro domácí tým to byl gól vítězný. Na táborském zimním stadionu tak zůstal nevoňavý kozlí odér.

KOLÍN vs. TÁBOR, 2. zápas

Sejpal držel tým také v domácím zápase, kohouti brankáře prostřídali. Panec dostal tři góly, Klestil poté už neinkasoval. Kdo bude chytat dnes? Tábor se za kozlí vousy chytil statečně a šel sice do vedení, ale Kolín otočil na 3:1 a kozlí vedení poté už jen snížil gólem na 3:2 Kellner. Závěr duelu byl hodně nervózní nejen na hřišti, ale také v publiku; a neobešel se bez trestů. Dle ohlasů pokazili zápas rozhodčí, kteří pískali nevyrovnaně. Doufejme, že dnes to bude lepší.

Bude Kolín slavit už dnes?

Nebude. Odhaduji, že se opět dočkáme dobrého výkonu hráčů obou týmů i brankářů a svou kvalitu přidají i rozhodčí. Kohouti už se nazahazovali šancí dost a dnes jim to tam konečně bude padat. Tábor dnes zvítězí čtyři ku dvěma gólem do prázdné branky. Co myslíte? To se dozvíme po zápase.

Hockey Club Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Hájek A., Kanov "A", Heršálek "A", Liška, Klíma – Pechánek R., Nedorost, Krätzer, Kellner, Hájek T., Sladký, Kratochvíl, Matušík "C", Seidl, Kolomý, Mařík, Mrkvička, Pechánek T.

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pýcha, Pácal, Kulhánek, Nedbal, Holanda, Hanzl, Muláček, Barták – Zumr, Šifta, Malý "C", Mejzr, Valášek, Ježek, Šafránek, Skokan, Semirád, Marvánek, Morkes "A", Kadlec "A"..

00:01

00:07
    Kellner vyzkoušel brankáře Kolína jako první.

00:35
    Souboj u mantinelu u táborské branky končí zašlápnutím puku.

00:57
    Matušík zatáhl puk do útočné třetiny a dostal se i k slušné přihrávce, jenže Sejpal znovu úspěšný.

01:16
    Kozli vyhazují na zakázané uvolnění.

01:58
    Kozli se prosmýkli až před Klestila, tam jim ale domácí obrana v postupu zabránila.

02:57
    Hraje se ve svižném tempu, oba týmy střídají za hry.

03:38
    Šafránek dojížděl vyhozený kotouč a málem se k němu dostal, k jeho smůle byl ale Klestil u puku dřív.

04:03
    Boj o puk v rohu za brankou Tábora.

04:16
    Kolomý v nouzi vyhodil přes všechny čáry, hra se tak stěhuje zpět před branku Tábora.

04:52
    Nedorost najížděl zleva sám, místo střely se rozhodl pro kličkování, až skončil s pukem za brankou.

06:01
    Tábor právě vstřelil branku!
    Po hezké táborské kombinaci se domácí díky MARTINU MAŘÍKOVI dostávají do vedení 1:0. Na přesnou střelu k tyči byl brankář Kolína krátký. Asistence: Jakub Matušík a Jakub Krätzer.

06:46
    Přihrávka rukou zastavuje další nápor domácích.

07:36
    Prudký Maříkův centr žádného tečujícího hráče nenašel.

07:58
    Tábor je aktivnějším týmem, Kolínští si zatím na rozdíl od domácích žádnou velkou šanci nevypracovali.

08:00
    Po dalším icingu je hra před kolínskou brankou.

08:59
    Zumr napálil jen jednoho z domácích beků.

09:27
    Šafránek v slušné pozici nedal. Z protiútoku domácích se Kolín provinil faulem a uvidíme první přesilovku Tábora.

09:40
    Hanzl 2 minuty za podražení.

10:07
    Kolín se zatím v klidu brání a dokonce zlobí kus od Klestila.

10:36
    Havranovi na modré utekl puk, hra ve středním pásmu.

10:43
    Ofsajd Tábora.

10:53
    Početná skupina kolínských fanoušků povzbuzuje svůj tým v nelehké situaci.

11:40
    Hodně mizerná přesilovka Tábora, Sejpal vůbec nemusel zasahovat.

12:00
    Přečíslení 2 na 1 končí druhým táborským gólem! Hájek krásně přihrál RADKU SEIDLOVI, který nedal Sejpalovi šanci. Tábor vede 2:0. Asistence: Tomáš Hájek a Filip Kolomý.

12:40
    Malý nebezpečně střílel, ale snížení z toho není.

13:06
    Klíma 2 minuty za nedovolené bránění.

13:23
    Nahození od modré nedělá Klestilovi problémy.

13:32
    Táborští vyhodili.

13:50
    Odražený kotouč končí na domácí střídačce.

14:15
    Tábor jde do 3! Černý 2 minuty za krosček. Velká šance pro hosty.

14:33
    Mejzr mohl snížit. Stál u tyče a odrazil se k němu puk. Než však zpracoval, skvěle se Klestil přesunul a chytil téměř jistý gól!

15:06
    Tábor už ve 4. Kozlové si po zbytek času nahrávali, ke střele je ale domácí nepustili.

15:15
    Minuta do konce kolínské přesilovky a vhazování na útočné modré kohoutů.

15:48
    Puk opět z pásma a Tábor si může oddychnout.

16:15
    Domácí v plném počtu. Stejně jako Tábor v prvním utkání v Táboře ani Kolín přesilovku 5 na 3 nevyužil!

16:58
    Klestilův jistý zákrok drží domácí v dvougólovém vedení.

17:08
    Další šance pro Kolín, vyloučen domácí brankář Klestil za podražení.

17:23
    Matušík odpálil puk z pásma, kde se ho ve střední třetině zmocnil volný MARTIN MAŘÍK a blafákem do forhendu překonal střelou po zemi kolínského brankáře. Tábor vede gólem z oslabení už 3:0! Asistence: Jakub Matušík.

18:29
    Kolín bojuje o puk za Klestilovou brankou.

18:42
    Znovu domácí jeli 2 na 1. Nedorost téměř našel na levé straně Kellnera, ten se ale do puku netrefil. Stačilo by mu jen zvednout puk nad beton! Kozlové v přesilovce zapomínají na zadní vrátka.

19:08

19:17
    Matušík 2 minuty za sekání.

19:47
    Klestil přikryl puk, domácí tak ještě s klidem do kabin nemůžou.

20:00
    Morkes 2 minuty za podražení.

20:00

První část hry vyzněla jasně pro domácí borce. Vstřelili tři góly, přežili oslabení 3 na 5 a konečně v sérii s Kolínem využili naplno gólové šance. Druhá třetina začne asi v 18:53.

20:01

20:50
    Při hře ve čtyřech se hraje nahoru dolů, šance ale nepřicházejí.

21:30
    Domácí už v plném počtu, ale budou zase vyloučeni.

21:42

22:00
    Přesilovka Kolína začíná.

22:24
    Šifta hodně netrefil branku, Klestil jen kontroloval lapačkou.

22:46
    Klestil třímá puk v lapačce a nikomu ho už nedá..

22:53
    Kolín s pukem až u středového kruhu.

23:28
    Hosté už v pásmu a svým nahozením před branku Táborské trochu překvapili, k doklepnutí puku se ale z hostů nikdo nedostal.

23:42

24:54
    Postup domácích zastaven na modré čáře. A zastaven nedovoleně. Malý 2 minuty za hákování.

25:00
    Kozlové hned po buly vyhodili.

25:17
    A Tábor znovu bez puku, tentokrát vyhodil Mejzr.

25:45
    Hra se stěhuje před branku Klestila.

26:54
    Hosté v plném počtu. Na závěr přesilovky si domácí vytvořili zámek, gólová střela z něj ale nevylétla.

27:30
    Mařík pěkně zatáhnul puk do pásma, ale přihrávka mu už nevyšla.

28:33
    Mejzr vyzkoušel Klestilovu pozornost, vhazovat se bude před domácí brankou.

29:26
    Delší pasáže ve středním pásmu vzruch nepřinesou.

29:39
    Krätzer s Valáškem se nepříjemně srazili a oba se nemůžou postavit na nohy.

29:49
    Kadlec 2 minuty za držení.

30:30
    Zumr obral laxního Matušíka a vyhodil.

30:55
    Puk znovu cestuje mimo nebezpečí pro Kolín.

31:49
    Hosté v plném počtu. Tábor znovu přesilovku nezvládl dobře.

32:20
    Havran 2 minuty za nedovolené bránění.

32:27
    Kadlec 2 minuty za nedovolené bránění. Hrát se bude ve 4.

34:05
    Hra ve 4 šance nepřinesla, oba vyloučení už se chystají zpět.

34:28
    Mařík obkroužil branku, ale sám neuspěl, oba týmy už v 5.

35:07
    Kohouti se řítili s nadšením na branku ve 3, na poslední chvíli se ale puk odrazil od bruslí jednoho z hostujících obránců.

35:49
    Valášek poslal po ledě prudkou ránu, Klestilův beton pohotový.

36:12
    Sejpal reflexivním zákrokem zachránil naději Kolínským.

37:03
    Výhoda pro domácí.

37:09
    Nedovolené bránění na Nedorosta nezůstane nepotrestáno. Šafránek dostává 2 minuty.