Šumperk – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:2 (kon.) | Beroun – Most 8:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 22.03.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • WSM Liga - O udržení

55:13
    Tak pozor, Ústí nad Labem bude hrát přesilovku pět na tři, která bude trvat déle jak jednu minut. Petr Gewiese totiž inkasuje trest 10 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

54:27
    Trest musí nyní jet odpykat domácí obránce Tomáš Sedlák. Proti svému soupeři se totiž dle soudu rozhodčích provinil krosčekem. Šance pro Ústí nad Labem.

49:46
    Draci budou moci hrát ještě ve větším klidu, Ústí nad Labem bude hrát v oslabení. Dvě minuty za podražení inkasuje hostující muž Vlastimil Dostálek.

36:11
    Tak nakonec odchovanec šumperského hokeje odjel celkem v pohodě na střídačku, Kamil Černý z Ústí nad Labem ale dostává čtyřminutový trest za vysokou hůl. Přesilovka Šumperka.

30:10
    Šumperk bude moci ještě umocnit svůj tlak na hostující branku, má totiž k dispozici výhodu přesilové hry. Videlka inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

19:50
    Ještě uvidíme jedno vyloučení, nyní na obou stranách. Patrik Moskal oslabuje svůj tým kvůli faulu s názvem držení hole, Václav Meidl potom půjde pykat za sekání.

14:20
    Tým trenéra Radka Kučery navíc čeká druhá přesilová hra, dvě minuty za sekání míří na trestnou lavici odpykat ústecký Martin Baránek.

11:56
    Uvidíme také první vyloučení, které míří na trestnou lavici odpykat hokejista Ústí nad Labem. Vladimír Brož inkasuje od hlavního rozhodčího Mrkvy dvě minuty za vysokou hůl.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 13. Starý (Haas, Holík), 23. Žálčík (Brunec), 38. Cink (Moskal, Staněk), 49. Brunec (Žálčík) – 7. Vávra (Černý, Meidl), 57. Smetana (Hanzl, Černý)

DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner (31. Štůrala) – Holík, Starý, Sedlák, Tesařík, Novotný, Gewiese – Haas, Plášek, Skoumal – Cink, Staněk, Moskal – Brunec, Žálčík, Popelka – Chomič, Langr
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – Smetana, Černý, Holomek, Grin, Procházka, Brož – Vávra, Hanzl, Meidl – Pořícký, Videlka, Dostálek – Kuchynka, Merta, Baránek – Zdvořáček

Rozhodčí: Mrkva – Lukš, Novák