Hr. Králové – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Třinec – Olomouc 6:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 3:1 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:3 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 22.03.2014, 11:30Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

62:44
    Zábranský podrazil Pavlíka, Hradci se opět nabízí přesilová hra.

58:19
    Velká šance pro Hradec, bude hrát přesilovku! Za nedovolené bránění vyloučen Zukal.

54:51
    Kometa si zahraje přesilovou hru po hákování Hroudného.

45:55
    Lvi si vynutili faul, za nedovolené bránění vyloučen Zukal. Hraje se ve čtyřech.

44:35
    Domácí se budou zase bránit ve čtyřech, Hroudný podržel Gajarského a jde na dvě minuty mezi trestoměřiče.

40:57
    Tentokrát budou hrát přesilovku hosté, a sice po podražení hradeckého kapitána Pavlíka.

38:42
    A navíc si aktivním forčekinkem vysloužili přesilovou hru, kterou si zahrají po hákování Havránka. Přesilovka pro Lvy.

28:19
    Další podražení Brna, tentokrát se provinil Škvrně a Hradec bude hrát 11 vteřin 5 na 3.

26:30
    Hradci je také nabídnuta přesilovka po poražení Mikysky (KOM).

24:12
    Tlak hostů bude zřejmě pokračovat, protože bude hrát v početní výhodě. Za napadení vyloučen na dvě minuty Pavlík (HKR).

20:00
    Domácí nestihli nastoupit včas na druhou třetinu a začnou ji ve čtyřech, neboť jsou potrestáni za zdržování hry.

07:43
    Přesilovku si vyzkouší i Brněnští. Hradec špatně střídal, hrál v šesti, proto se nyní bude bránit ve čtyřech.

05:34
    První vyloučení v zápase, v útočném pásmu zahákoval Škvrně (KOM) protihráče a na dvě minuty oslabí svůj tým.