Osasuna – Sevilla 1:2 (kon.) | Real Betis – Atlético 0:2 (kon.) | Valencia – Villarreal 2:1 (kon.)
Real Madrid – Barcelona 3:4 (kon.)
Real Betis
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
Neděle 23.03.2014, 17:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (18:52:21)

Real Betis doma prohrává s Atleticem Madrid 0:2, za hosty se prosadili Gabi a Costa. První poločas byl vcelku vyrovnaný, náznaky šancí se objevily na obou stranách. Druhý poločas patřil Atleticu, které se dokázalo hned dvakrát prosadit. Časové rozmezí mezi 58. a 64. minutou domácí nezvládli, v něm Madridští dvakrát udeřili a zápas rozhodli. Výhra se nerodila snadno, je však zasloužená. Výkon domácího Betisu však i tak nebyl špatný.

90+2
    Centr byl ale příliš dlouhý, na balon tak nikdo nedosáhl.

90+2
    Betis bude zahrávat přímý kop poblíž rohového praporku. Podaří se domácím snížit?

90+1
    Utkání se už jen dohrává, Madridští směřují k pohodlnému zisku tří bodů – a bodů velmi důležitých.

90
    Nastavovat se budou 2 minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Diego (Atlético Madrid).

88
    Žlutou kartu dostává Cedrick (Real Betis).

87
    Costa nyní zbytečně provedl útočný faul, balon tak získává Betis.

85
    Nono našel ve vápně naběhnutého Cedrica, ten ale nezakončil přesně.

83
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází José Ernesto Sosa.

82
    Utkání je hodně rozkouskované, to pochopitelně hraje do karet Atleticu.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát 10 minut, Betisu se nedaří dostat soupeře pod tlak.

78
    Costa hlavičkuje ze středu vápna, bránu však těsně míjí!

76
    Obránce Betisu dnes poněkolikáté velmi tvrdě fauluje, žlutou ale tentokrát nedostane. Následuje přímý kop Atletica.

76
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Lorenzo Reyes, přichází Javier Matilla.