Parma – Janov 1:1 (kon.) | Inter – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Bologna – Cagliari 1:0 (kon.)
Sampdoria – Hellas Verona 5:0 (kon.) | Udinese – Sassuolo 1:0 (kon.) | Neapol – Fiorentina 0:1 (kon.)
Catania – Juventus 0:1 (kon.) | Lazio – AC Milán 1:1 (kon.)
Inter Milán
1:2 (1:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 23.03.2014, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (Milán) • Italská Serie A

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (17:00:22)

Inter Milán doma prohrává s Atalantou Bergamo 1:2, jde o velké překvapení. Domácí prohrávali v prvním poločase 0:1, trefil se Bonaventura. Ihned však dokázal srovnat Icardi. Ve druhém poločase měl Inter výrazně navrch, za zády Consigliho zvonila hned 4x branková konstrukce. Troufám si říci, že si domácí zasloužili vyhrát, měli ale smůlu. Štěstí v zakončení měl naopak Bonaventura, který svou druhou brankou rozhodl zápas v nastavení.

90+3
    Závěr zvládají hosté výborně, Bergamo je blízko třem bodům.

90+2
    Do odraženého míče se z voleje opřel Baselli, bránu ale vysoko přestřelil.

90+2
    Nastavují se 3 minuty.

90+1
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné věci se dějí v Milánu! Po drtivém tlaku Milánských se prosadili hosté, hlavičkou z levé strany vápna překonal Handanoviče s nutnou dávkou štěstí GIACOMO BONAVENTURA!

89
    Žlutou kartu dostává Andrea Consigli (Atalanta Bergamasca Calcio).

88
    Obrovský tlak domácích, Hernanes trefil břevno, Icardiho střelu z dorážky blokuje bek hostů!

88
    Centr do vápna vyráží Consigli, Inter však pokračuje v tlaku.

87
    Bergamo však mohlo domácí tým dokonale zaskočit, Denis ale v obrovské šanci trefil jen posledního beka Interu.

86
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Daniele Baselli.

85
    Inter naráží do zdi, prosadit se v pokutovém území je velmi obtížné.

83
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hugo Campagnaro, přichází Mateo Kovačić.

82
    Ze střední vzdálenosti vystřelil Hernanes, bránu Consigliho ale přestřelil.

81
    Domácí jsou nastěhovaní před vápnem soupeře, stále se ale nedaří finální přihrávka.

80
    Deset minut do konce utkání, Bergamo se všemi silami brání a bojuje o jeden bod.

79
    Z levé strany odcentroval do vápna Nagatomo, balon ale odklidila do bezpečí obrana Bergama.

77
    Žlutou kartu dostává Guglielmo Stendardo (Atalanta Bergamasca Calcio).

Jiří Liebreich

Branky: 37. Icardi (Guarín) – 35. Bonaventura (Moralez), 90+1. Bonaventura (Brienza)

Karty:   34. Nica (ABC), 45+3. Cigarini (ABC), 77. Stendardo (ABC), 89. Consigli (ABC)

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro (83. Kovačić), Ranocchia, Rolando – Jonathan, Guarín, Cambiasso (C) (61. Álvarez), Hernanes, D'Ambrosio (72. Nagatomo) – Icardi, Palacio.
    Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Zanetti, Samuel, Nagatomo, Kovačić, Álvarez, Kuzmanović, Botta, Taïder, Milito.

Atalanta Bergamo: Consigli – Stendardo, Del Grosso, Yepes, Nica (76. Raimondi) – Bonaventura, Moralez (38. Brienza), Carmona, Estigarribia – Cigarini (86. Baselli), Denis (C).
    Náhradníci: Sportiello – Lucchini, Bellini, Giorgi, Migliaccio, Baselli, Raimondi, Koné, Livaja, Bentancourt, Brienza, De Luca.

Rozhodčí: Giacomelli – Nicoletti, Stallone