Admira Praha – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Čáslav – Zápy 1:0 (kon.)
Štěchovice – Strakonice 1:0 (kon.) | H. Měcholupy – Sparta B 1:0 (kon.)
FK Admira Praha
2:1 (0:1)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 23.03.2014, 10:15 • FK Admira Praha • Česká fotbalová liga

Admira ve druhém poločase předvedla zlepšený výkon a po brankách Vosického a Vyhnala dokonale otočila výsledek zápasu. (12:16:07)

90
    Pavel Vyhnal odešel ze hřiště a na trávník se podívá Ladislav Brůžek.

89
    Jiří Kurek odešel a místo něj přišel David Konečný.

80
    Pavel Javorský dnes dohrál, na jeho místo přišel Pyrka.

78
    Střídající Petr mohl asi definitivně rozhodnout o osudu dnešního zápasu, ale sám před golmanem neuspěl.

77
    Admira právě vstřelila branku!
    Otřepané pravidlo nedáš-dostaneš se teď opět potvrdilo. Z brejku se prosadil PAVEL VYHNAL a otáčí tak skóre dnešního utkání!

74
    Leitl se ocitl ve stoprocentní šanci! Sám před Víškem, ale nezachoval klidnou hlavu a jen nastřelil golmana.

71
    Hřiště opustil David Snop a místo něj si zahraje Matěj Čmejla.

70
    Bauer teď mohl ztrhnout vedení opět na stranu Jiskry, ale branku nakonec o kousek minul!

66
    Po přímém kopu se hlavičkou prosazuje ONDŘEJ VOSICKÝ a srovnává tak na 1:1.

65
    Tomáše Majera nyní nahradil Tomáš Petr.

64
    Bauer se po standartní situaci dostal k hlavičce a golman Víšek musel ukázat svoje kvality.

60
    Za tvrdý faul u lajny dostal žlutou kartu hostující Pyrka.

58
    Mošna se vtipně uvolnil jesličkama a přihrávkou se snažil vybídnout jednoho z útočníků. Obrana Domažlic však byla pozorná a jeho úmysl vystihla.