Olhanense – Nacional 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Arouca 3:1 (kon.) | Benfica – Coimbra 3:0 (kon.)
Porto – Belenenses 1:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (2:0)
Academica de Coimbra
Neděle 23.03.2014, 19:00 • Estádio da Luz • Portugalská Primeira Liga

Přeji vám hezký zbytek večera. (20:53:18)

Je tu konec zápasu, po kterém se Benfica opět o kousek přiblížila vytouženému titulu. Académicu Coimbra v zápase téměř k ničemu nedostala a po zásluze vítězí 3:0.

90+3
    Běží už poslední nastavená minuta zápasu, ale Benfica se tlačí stále dopředu. Výborný zákrok Ricarda zabránil ve vstřelení hattricku Limovi.

90+1
    Rozhodčí nastavil 3 minuty, přičemž první je téměř u konce.

89
    Magique to ještě v závěru zápasu vzal na sebe, ale jeho střela byla zblokována ještě na hranici velkého vápna.

86
    Coimbra se ubránila, ale k míči se nedostane. Benfica se vrátila až před vlastní branku.

85
    Benfica bude zahrávat rohový kop.

Dnešní utkání na Estádio da Luz sleduje přesně 49 320 diváků!

83
    Benfica situaci ukočíruje do zdárného konce. Tříbrankové vedení a s držením míče na kopačkách, to projet snad ani nelze.

78
    Hru v posledních minutách hodně rozkouskovala střídání na obou stranách. Oba celky mají střídání vyčerpána.

75
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Enzo Pérez, přichází Ruben Amorim.

74
    Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Marcos Paulo, přichází Magique.

74
    Nyní se tedy hosté dostali k zahrání avizovaného přímého kopu. Ujal se toho Marcos Paulo a nutno říci, že obstojně. Branku však o několik centimetrů přesto minul.

73
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Cardozo.

72
    Nyní faul na druhé straně, Přímý kop budou zahrávat také hosté.

71
    U míče jsou hosté, kteří ale jen s obtížemi dosahují hranice pokutového území Benfiky. Pár minut zpátky to ale v podání hostů byl hodně nebezpečný průnik.

70
    Lima sražen k zemi, Benfica bude ze 36 metrů zahrávat standardku.

70
    Akce domácích se zpomalila, takže to nakonec bylo 5 na 5, s čímž už si hosté po několika nebezpečných zakončeních soupeře poradili.