Olhanense – Nacional 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Arouca 3:1 (kon.) | Benfica – Coimbra 3:0 (kon.)
Porto – Belenenses 1:0 (kon.)
FC Porto
1:0 (0:0)
CF OS Belenenses
Neděle 23.03.2014, 20:15 • Estádio do Dragão, Porto • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:11:30)

Dnešní utkání zvládli fotbalisté favorizovaného Porta, kdy o zisku tří bodů rozhodla jediná branka ze 79. minuty, kdy dorazil do sítě Quintero. Kdyby ale dnes Porto vyhrálo 7:0, nikdo by se zřejmě nedivil. Ta převaha byla místy zdrcující, jenže domácím chybělo nikoliv trochu, ale obrovské množství štěstí v zakončení! Pro Belenenses je tak porážka 0:1 ještě milostivá.

90+4
    Jsou před námi poslední vteřiny tohoto utkání, hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat.

90+1
    Rozhodčí Xistra se rozhodl nastavit čtyři minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Geraldes (CF OS Belenenses).

90
    Žlutou kartu dostává Filipe Ferreira (CF OS Belenenses).

90
    Probíhá devadesátá minuta dnešního utkání, domácí budou rozehrávat volný kop na půli soupeře.

88
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Fernando Ferreira, přichází Caeiro.

87
    Žlutou kartu dostává Tiago Silva (CF OS Belenenses).

87
    Jenže do zakončení se nikdo v oranžovém nedostal.

86
    A po zásahu bránícího hráče Porta budou hosté zahrávat další roh.

86
    Rohový kop Belenenses, teprve druhý v tomto utkání.

85
    Zřejmě to souvisí s faulem na gólmana hostů Jonese, který již byl jednou ošetřován pro zranění v oblasti úst a nyní má zřejmě stejný problém.

84
    Vzrušení na lavičce Belenenses, těžko říci, co se stalo.

84
    Žlutou kartu dostává Ricardo Pereira (FC Porto).

82
    Břevno nakonec orazítkoval Defour z volného kopu! Tak to byla další šance Porta.

80
    Tiago Silva fauluje Licá, volný kop Porta.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí konečně protrhli střeleckou smůlu a zaslouženě vedou.