Admira Praha – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Čáslav – Zápy 1:0 (kon.)
Štěchovice – Strakonice 1:0 (kon.) | H. Měcholupy – Sparta B 1:0 (kon.)
TJ Štěchovice
1:0 (0:0)
SK Strakonice
Neděle 23.03.2014, 15:00 • TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, u příštího online přenosu ze zdejšího areálu, sportu zdar! (17:01:11)

Příští zápas čeká Štěchovice venkovní zápas proti Spartě B, výkop zápasu bude v neděli 30.3. od 10:15h. Další domácí zápas je v plánu za 14 dní, kdy Štěchovice hostí od 16:30 Horní Měcholupy.

Ke druhému poločasu nebyla nastavena ani jedna minuta a domácí tým tak vítězí 1:0 a připisuje si důležité tři body do tabulky. Ve druhém poločase se hráli především na jednu bránu a Strakonice se dokázali bránit až do konce zápasu, kdy domácí přece jen dotlačili balon do brány, v 85. minutě kapitán Müller. Sňozík neměl po celý zápas moc práce a často se musel rozehřívat, narozdíl od Hajduška, díky kterému hosté prohráli pouze 0:1.

90

90
    Čtvrté střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Michal pospíšil a nastupuje Jakub Cienciala.

88
    Hosté zvýšili snahu vstřelit gól, domácí pozorně brání.

87
    Sňozík po dlouhé době v kontaktu s balonem, balon dokázal vykopnou mimo hráče hostí.

85
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Štěchovice jdou do vedení! VIKTOR MÜLLER doslova prorval balon do brány – 1:0!

83
    Na hřišti se bojuje o každý metr, obě mužstva chtějí vyhrát.

80
    Třetí střídání Štěchovic. Ze hřiště odešel Daniel Hudec a nastupuje Miroslav Novák.

79
    Třetí střídání Strakonic. Za hřiště odešel Radim Staněk a nastupuje Ondřej Otepka.

78
    Rohový kop hostí a domácí měli co dělat. Balon se ocitl na čáře a jeden z obránců ho vykopl ven.