Slovensko U18 – Česko U18 4:5 (kon.)
konec
Slovensko U18
4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
Česko U18
sk Neděle 06.04.2014, 16:00 • Štadión V. Dzurillu, Bratislava - Ružinov • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Slováci napokon vyrovnať nedokázali. Prípravný zápas sa skončil tesným víťazstvom hosťujúceho celku. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a ďakujeme za pozornosť.

  Priamy prenos vám priniesla komentátorská dvojica Michal Sušanin a Veronika Pancuráková. (18:13:52)
   
  60:00
  Koniec zápasu.
   
  59:34
  Čechom stuhla krv v žilách! Gólman nedokázal podržať strelu vo svojej moci a puk mu vypadol do bránkoviska. Tam nebol nik z domácich, kto by mohol dorážať.
   
  59:23
  Slovenskí hokejisti sa nasťahovali do pásma pred gólmana Vejmelku sledujeme záverečný tlak domácich, ale tí nevedia vymyslieť súvislejšiu akciu.
   
  58:46
  Hostia to robia parádne. Puk vyhodili z vlastného pásma, ale nikam sa zbytočne neponáhľajú. Protiútok by bol z ich strany zbytočný.
   
  58:16
  Slováci nahodili puk do pásma, ale tam nebol nik, kto by mohol zakončiť. Čas sa kráti a oba celky odchádzajú striedať.
   
  57:49
  Hra sa presúva z rohu do rohu. Slováci zatlačili súpera do pásma, ale nemajú puk na svojich hokejkách, a tak nemôžu strieľať.
   
  57:20
  Hostia sú veľmi aktívni. Špaček drží puk na svojej hokejke a v pokoji za vlastnou bránkou rozohráva. Česi sa nemajú kam ponáhľať.
   
  56:44
  Slováci sa po dlhej dobre dostali do zakončenia. Táto strela síce nebezpečná nebola, ale Vejmelka radšej nič neriskoval a hru prerušil.
   
  55:24
  Slováci sa musia teraz brániť. Chceli by síce zaútočiť, no ich súper hrá veľmi dobre a už nič nechce riskovať.
   
  54:47
  Hrá sa skutočne tvrdo, ale v týchto chvíľach nevidíme žiadnu strelu ani na jednu bránku. Puk sa kĺže popri mantineli a nik ho nevie zasiahnuť.
   
  54:12
  Hostia to ale s prihrávkami prehnali. Slováci vystihli ich prihrávku a chceli ísť do útoku, ale v týchto chvíľach je to bez akéhokoľvek zakončenia.
   
  53:59
  Slováci sa trápia v hĺbke vlastnej obrannej tretiny. Hostia držia puk na hokejkách a pokúšajú sa dostať k strele.
   
  53:31
  Šeskí hráči sú po góle aktívnejší. Chceli sa dostať do ďalšieho zakončenia, ale zastavil ich ofsajd na útočnej modrej čiare.
   
  52:39
  Tak takéto obrovské hrúbky by sa stávať rozhodne nemali. Slovenského kouča teraz jeho zverenci vôbec nepotešili.
   
  51:44
  Česko dalo gól!

  Obrovská chyba slovenskej defenzívy. Pi pokuse domácich o rozohrávku spoza vlastnej bránky nahral obranca iba na hokejku FILIPA CHLAPÍKA, ktorý nemohol zaváhať. Bez asistencií.
   
  51:28
  Slováci v ďalšej dobrej streleckej pozícii. Valent si nakorčuľoval do medzikružia a pálil, ale rana smerovala priamo do stredu bránky, kde bol pripravený gólman.
   
  50:57
  Slováci sú v týchto chvíľach o niečo aktívnejší než ich súper. Milý sa dostal aj k strele, ale hostia sa dobre bránia.
   
  50:20
  Slováci chceli zaútočiť, ale zastavil ich ofsajd. Hra má poriadnu rýchlosť a hráči si nič nedarujú, o ničom ešte rozhodnuté nie je.
   
  49:56
  Zakázané uvoľnenie. Česi sa chceli rýchlo dostať do útoku, ale táto prihrávka im vôbec nevyšla.

  Veronika Pancuráková

  Branky a nahrávky: 18. Milý (Jaroš, Sukeľ), 31. Valent (Meliško, Romančík), 39. Petráš (Krajňák), 42. Bondra (Meliško, Romančík) – 6. Andres (Ollender, Smejkal), 20. Rudl (Vopelka), 38. Špaček (Rašner), 44. Špaček (Zacha, Ordoš), 52. Chlapík


  Slovensko U18: Húska (Pavlas) – Jaroš, Moravčík, Meliško, Romančík, Koch, Grman, Mendrej, Garay – Milý, M. Sukeľ, Paločko – Pospíšil, Valent, Bondra – Krajňák, Klenko, Petráš – Haščič, Adamčík, Krasničan
  Česko U18: Vladař (31. Vejmelka) – Pýcha, Rašner, Mikliš, Ščotka, Matula, Rudl, Havlín – Tomášek, Špaček, Zacha – Ordoš, Chlapík, Vopelka – Jenyš, Kuťák, Abdul – Ollender, Andres, Smejkal

  Rozhodčí: D. Konc, Orolín – Výleta, Tvrdoň