Trnava B – Pohronie 1:2 (kon.) | Prešov – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Senec – Dubnica 0:1 (kon.)
Bardejov – Šaľa 1:2 (kon.) | Michalovce – Šamorín 3:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:0 (2:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 25.05.2014, 17:00 • MFK Zemplín Michalovce (Michalovce) • MONACObet liga

88
    Michalovce dali gól!

Spomínané zvýšenie naozaj prichádza! SAMUEL BAYON si dnes po aktívnom výkone naozaj gól zaslúžil. Center z pravej strany Kunca nezachytil, našťastie tam bol Bayon, ktorý strelou pod žrď upravil skóre na 3:0.

85
    Úžasný mladík KIRA chytá penaltu!! Krištan namieril do ľavého dolného rohu ale to vystihol domáci brankár a penaltu zneškodnil!

85
    Po faule Pereza na Čembu nasleduje penalta pre Šamorín a možnosť ešte zdramatizovať skóre.

84
    Kunca ani tentokrát nevyužil šancu na hattrick. Sám pred brankárom mal dosť času na zakončenie. Loptu ale len slabo poslal do stredu brány.

83
    V 83.minúte prichádza ku poslednému striedaniu hosťov. Tubonemi prenechal miesto Vaškovi.

76
    Prvé striedanie na domácej strane: Hlavne v prvej polovici aktívny Gamkrelidze prenechal miesto pre Janočka.

71
    Michalovce sa dostali do rýchleho brejku a Cmarko musel stiahnuť Janiča. Za to vidí v 71.minúte žltú kartu.

67
    Zdĺhavé ošetrenie muselo vyústiť až v striedanie. Zraneného Špánika nahradil Čemba.

60
    Hutta vidí za faul na Bayona žltú kartu.

59
    Pod hrozbou druhej žltej sa z ihriska stiahol Javorina, ktorý prenechal miesto pre Javorinu.

56
    Opäť Kunca! Dostal sa cez viacero brániacich hráčov a ocitol sa sám pred Hajdúchom. Lopta mu ale nesadla a vystrelil vysoko nad.

47
    Janič dostal loptu od Kuncu, a spoza šestnástky vyslal tvrdú strelu pod žrď. Treba pochváliť Hajdúcha za skvelý zákrok.

45
    Špánik vidí v závere riadne hracej doby prvého polčasu žltú kartu za faul na Janiča.

43

V čase konca prvého polčasu si pripisuje svoj druhý gól DOMINIK KUNCA. Z ľavej strany prekonal Hajdúcha, keď mu lopta skočila popri tyči a zakotúľala sa na zadnú tyč, kde ju vykopol Marušin. Lopta ale už bola plným objemom a skóre sa zmenilo už na 2:0!

32

Krásne to teraz spravil Janič. Namiesto centra smeroval prihrávku na hranicu šestnástky kde bol DOMINIK KUNCA. Ten nebol nikým bránený a s voľnosťou otvára strelou cez hrsť hráčov, ktorý znemožnili výhľad Hajdúchovi, ku ľavej tyči skóre na 1:0!

25
    Je to naozaj tak. Prvú žltú kartu vidí hráč hostí Miloš Javorina.

23
    Skvelý brankársky zákrok Kiru! Ku lopte sa dostal v tesnej blízkosti Hutta a z voleja vyslal tvrdú ranu priamo pod žrď, kde krásnym zákrokom odbil loptu Kira do bezpečia.

15
    Kunca opäť v gólovej šanci. Hajdúch bol vo vzduchu neistý a lopta mu odskočila, dostala sa oblúkom až ku Kuncovi, avšak oblúk bol príliš veľký a michalovský útočník nemá vhodné parametre na hlavičkovanie. Tentokrát chýbali len centimetre.

13
    Do gólovej hlavičky sa dostal po Janičovom centre z ľavej strany Kunca. Hlavičke chýbalo pár centimetrov aby sa umiestnila do pravej dolnej strany brány.