Tisovec – Bardejov 0:5 (kon.) | Bytčica – B. Bystrica 0:6 (kon.) | Šimonovany - Partizánske – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
Bytča – Dolný Kubín 3:2 (3:0 po pen.) | Futura Humenné – MFK Zvolen 0:3 (kon.) | Nové Zámky – CFK Nitra 6:1 (kon.)
Limbach – Skalica 1:2 (kon.) | Stupava – Senec 0:4 (kon.) | Rovinka – Nové Mesto n/V 2:1 (5:4 po pen.)
Poproč – Trebišov 1:0 (kon.) | Lamač Bratislava – Šaľa 0:6 (kon.) | Gabčíkovo – Senica 1:4 (kon.)
TJ Gabčíkovo
1:4 (0:3)
FK Senica
sk Úterý 12.08.2014, 19:00 • Štadión Gabčíkovo (Gabčíkovo) • Slovenský pohár - Slovnaft cup

90
    Hlavný rozhodca Adam Somoláni nadstavuje ešte dve minúty!

90
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Majtán, prichádza Kosorin.

87
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Piroška, prichádza Kóňa.

86
    Senica dala gól!

Tak hostia dávajú definitívu svojho postupu, keď v 86.minúte sa dočkal hattricku MAJTÁN a dáva tak na 4:1 pre Senicu!

77
    Striedanie v tíme TJ Gabčíkovo: z ihriska odchádza Kósa, prichádza Kubica.

65
    Striedanie v tíme TJ Gabčíkovo: z ihriska odchádza Jorík, prichádza Pospiš.

60
    Striedanie v tíme TJ Gabčíkovo: z ihriska odchádza Bolega, prichádza R. Balážik.

60
    Žltú kartu dostává Mazáň (FK Senica).

55
    TJ Gabčíkovo dáva gól!
    Domácim sa podarilo zaznamenať v 55.minúte kontaktný gól, keď sa dokázal presadiť KÓSA.

46
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Opiela, prichádza Ventúra.

41

Ale tretí gól do domácej brány napokon padá, keď sa v 41.minúte opäť presadil MAJTÁN, keď sa presadil presnou strelou spoza 16-tky.

40
    Razom to mohlo byť 3:0 pre Senicu, ale na poslednú chvíľu podržal domáci tím ich brankár Rengel a stav sa tak nemení!

36

V 36.minúte zvyšuje na 2:0 pre Senicu MAJTÁN, keď presnou strelou ku tyčke nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu!

16
    V 16.minúte musel brankár hostí Michal Šulla vytiahnuť skvelý zákrok a podržal tak svoj tím!