Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | JYP – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
Linköpings HC
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Bolzano
Neděle 24.08.2014, 14:35 • Saab Arena • Hokejová Liga mistrů

55:04
    Linköping právě vstřelil branku!
    A máme tu další využitou přesilovku, kterou tentokrát proměňuje MATTIAS SJÖGREN. Asistence: Chad Kolarik.

54:27
    Hosté se v oslabení hnali ve dvou na brankáře Rautiu, ale Gander dostal puk přiliš před sebe a skončil tak pouze na ledě po střetu s gólmanem a poté ještě brankovou konstrukcí.

54:02
    Hosté byli pod obrovským tlakem a tak si musel Paul Zanette pomoci hákováním – 2 minuty.

44:26
    Oscar Sundh (LIN) byl v souboji až příliš důrazný a bude si muset odpykat 2 minuty za podražení.

42:39
    Philipe de Simone (BLZ) a Mattias Sjögren (LIN) dostávají 2 minuty za hrubost.

42:04
    Mathew Sisca (BLZ) už potřetí v tomto zápase usedá na trestnou lavici. Tentokrát za sekání.

37:41
    Důraznou hrou se dostal zpět ke kotouči Mickflier, který objel bránu a poslal puk do předbrankového prostoru, kde si ho našel JEFF TAFFE, který trefil stejné místo, jako před malou chvílí. Asistence: Jacob Micflikier.

36:15
    Kolarik poslal krásnou přihrávku do jízdy JEFFOVI TAFFEMU, který dokázal puk nejprve zpracovat bruslí a poté i přesně umístit k bližší tyči. Asistence: Chad Kolarik.

35:37
    Sekáním se provinil Mathew Sisca (BLZ), který se vztekle ohnal holí po Jakubu Vránovi.

30:10
    Dva domácí hráči teď ujížděli úplně osamoceni na Hübla, ale přes něj se jim puk do branky procedit nepodařilo.

27:51
    Nordén (LIN) si odchází odsedět 2 minuty za sekání

24:17
    Hákováním se provinil Mathew Sisca (BLZ) a odsedí si tak 2 minuty.

21:45
    Taffe poslal téměř ideální přihrávku do mezikruží na Mathesona. Ten trefil ale pouze brankáře Hübla.

21:13
    Dva na jednoho teď ujížděli Vrána s Micflikierem. Druhý jmenovaný, ale přestřelil bránu hostí.

18:54
    Krásně sehraná přesilovka. Vrána poslal puk za bránu na Taffeho , který přihrál NICHLASI HARDTOVI před Hüblovu klec a ten už puk uklidil do levého horního rohu branky.

18:11
    Anton Bernard (BLZ) si odsedí 2 minuty za hákování.

17:56
    Junland nyní posílal puk na Kolarika postaveného před bránou, ale ten ani nadvakrát nepřekonal brankáře hostí.

12:59
    2 minuty za hákování si na trestní lavici odpyká Markus Gander (BLZ)

06:47
    Jonas Almtorp (LIN) si odchází odsedět 2 minuty za hrubost.

05:13
    Český talentovaný mladík JAKUB VRÁNA využívá přesilovou hru svého týmu! Poté co se dostal k puku, tak se neunáhlil, podržel míč a poslal ho krásně bekhendem za záda Hübla. Asistence: Jonas Junlund.

04:45
    Enrico Miglioanzi 2 minuty za nedovolené bránění.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 6. Vrána (Junlund), 19. Hardt (Taffe, Vrána), 37. Taffe (Kolarik), 38. Taffe (Micflikier), 56. Sjögren (Kolarik)

Linköpings HC: Rautio (Högberg) – Junland, Rahimi, Hulström, Matheson, Johansson, Dahlström, (A. Karlsson) – Little, Sjögren, Kolarik, Taffe, Micflikier, Vrána, Hardt, Almtorp, Sundh, Norden, S. Karlsson, Andersson
    HC Bolzano: Hubl (Hell) – Egger, Oberdorfer, Hofer, Crowley, Lee, Miglioranzi – Bernard, Pance, Gander, Insam, de Simone, Schofield, Zanette, Zisser, Sisca, (Frank)

Rozhodčí: Boman (FIN), Claesson (SWE) – Carlman (SWE), Altberg (SWE)