Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | JYP – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
Linköpings HC
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
HC Bolzano
Neděle 24.08.2014, 14:35 • Saab Arena • Hokejová Liga mistrů
    Je hezké vidět, že k nám přijeli i fanoušci z Bolzana, raduje se švédská fanynka.

Těším se s Vámi na sledování dalšího zápasu. (16:50:51)

Domácí potvrdili roli favorita a vítězí tak v tomto zápase 5:0. Po všechny tři třetiny byli jednoznačně lepším týmem a všechny 3 body si tak připisují zaslouženě. Hostí nezvládli ani druhý zápas v Hokejové Lize mistrů a zatím mají velmi hrozivé skóre 0:14 a nacházejí se tak na posledním místě ve skupině F.

60:00

59:30
    Posledních 30 vteřin. Domácí už se nikam příliš neženou.

59:08
    Dnešní utkání sledovalo 3521 diváků.

58:38
    Fanoušci domácích už jsou na nohou a tleskají svému týmu za dnešní výkon.

58:05
    Hostům se nedaří získat na delší dobu útočné pásmo.

56:59
    A další útok Linköpingu zastavuje ofsajd.

56:30
    Další střelou do Hüblových betonů se prezentoval Almtorp.

56:03
    Hosté se nevzdávají a stále aktivně napadají.

55:04
    Linköping právě vstřelil branku!
    A máme tu další využitou přesilovku, kterou tentokrát proměňuje MATTIAS SJÖGREN. Asistence: Chad Kolarik.

54:27
    Hosté se v oslabení hnali ve dvou na brankáře Rautiu, ale Gander dostal puk přiliš před sebe a skončil tak pouze na ledě po střetu s gólmanem a poté ještě brankovou konstrukcí.

54:02
    Hosté byli pod obrovským tlakem a tak si musel Paul Zanette pomoci hákováním – 2 minuty.

53:00
    Hráči Linköpingu napadají skutečně dravě a díky tomu teď získali kotouč do své moci.

52:18
    Hosté teď zkoušeli vymyslet něco za bránou soupeře, ale obrana Linköpingu tam zapracovala na jedničku.

51:53
    Další střelu od modré si dokázal Hübl zkrotit v lapačce.

50:45
    Až teď přichází chvilka klidu pro obranu Bolzana.

50:00
    Domácí důrazným forčekingem znovu získali pásmo a drží tak hosty neustále pod tlakem.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 6. Vrána (Junlund), 19. Hardt (Taffe, Vrána), 37. Taffe (Kolarik), 38. Taffe (Micflikier), 56. Sjögren (Kolarik)

Linköpings HC: Rautio (Högberg) – Junland, Rahimi, Hulström, Matheson, Johansson, Dahlström, (A. Karlsson) – Little, Sjögren, Kolarik, Taffe, Micflikier, Vrána, Hardt, Almtorp, Sundh, Norden, S. Karlsson, Andersson
    HC Bolzano: Hubl (Hell) – Egger, Oberdorfer, Hofer, Crowley, Lee, Miglioranzi – Bernard, Pance, Gander, Insam, de Simone, Schofield, Zanette, Zisser, Sisca, (Frank)

Rozhodčí: Boman (FIN), Claesson (SWE) – Carlman (SWE), Altberg (SWE)