Žilina B – Dubnica 5:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 1:1 (kon.) | Pohronie – Šaľa 0:1 (kon.)
Trebišov – Poprad 1:1 (kon.) | Lok. Košice – Bodva Moldava 2:1 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
2:1 (1:0)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Neděle 24.08.2014, 16:00MONACObet liga

90+2
    Žltou kartou odmenený brankár hostí Novák, pravdepodobne za protesty.

76
    S chválou na Bertucciho som to asi prehnal. V 75. minúte sa dopustil zbytočného faulu, po ktorom vidí žltú kartu.

63
    Žltou kartou odmenený strelec vyrovnávajúceho gólu Jurko, pravdepodobne za protesty.

63
    Striedajúci Gallo vidí červenú kartu! Po tom, čo sa hodil pod nohy unikajúcemu protihráčovi sa však nemôže čudovať.

59
    Ďalšia žltá karta putuje pre hráča domácich, ktorý zatiahol ručnú brzdu a zabránil protihráčovi dostať sa do výraznejšej príležitosti.

55
    Žltými kartami odmenený ako Vilkovský (LOK), tak aj kapitán hostí Petričko.

41
    V 41. minúte žltou kartou odmenený aj hráč domácich, zbytočným faulom sa previnil Dušan Kolek.

34
    Domáci sa vidali do protiútoku, Kuruca na poslednú chvíľu zastavil Patrik Zajac – a to aj za cenu žltej karty.

9
    Žltú kartu za faul dostáva v drese Moldavy Vladimír Kražel. Priamy kop z približne 18 metrov však Lokomotíva nevyužila.