Chabarovsk – Vladivostok 5:4 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 0:1 (kon.) | Barys – Ufa 5:4 (kon.)
Nižněkamsk – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 0:2 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 3:2 (kon.)
Toljatti – Chanty-Mansijsk 2:5 (kon.) | Jokerit – Minsk 4:5 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 5:3 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 5:2 (kon.)
Avangard Omsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Metallurg Novokuzněck
Čtvrtek 04.09.2014, 14:00 • Omsk Arena • KHL

59:18
    V témže čase si vyžádal domácí trenér oddechový čas.

59:18
    Šance pro domácí. Plotnikov je vyloučen za hákování.

58:59
    Domácí se pokouší o hru bez brankáře.

53:15
    Následný protiútok zastavil podražením právě Ljamin a jde si odpočinout na dvě minuty.

50:28
    Dnešní utkání sleduje 9770 diváků.

47:55
    Je tu další vyloučení. Komaristyj je vyloučen za držení. Omsk si zahraje přesilovou hru.

44:42
    Za nedovolené bránění je vyloučen Pěrežogin a síly na ledě se vyrovnají.

44:11
    Bude se opět vylučovat. Za držení je vyloučen Malinovskij. Avangard má další šanci na srovnání skóre.

42:38
    Hosté nechali Sobotkovi příliš prostoru a ten pálil tahem z pravé strany. Sorokin si pohlídal mezeru mezi rukou a betonem.

41:45
    A hned si zahraje přesilovou hru. Za podražení si jde odpočinou na dvě minuty Ilja Musin.

40:28
    Zpravé strany se dostal před Sorokina Tom Wandell, který trefuje pouze beton hostujícího gólmana.

39:43
    Nakonec je vyloučen za domácí Kuljaš s Kuleminem na dvě minuty za hrubost. Na opačné straně je vyloučen pouze Galimov za hrubost. Začíná tak přesilová hra Novokuzněcku.

36:21
    Rána Malinovskije neslavila úspěch. Zároveň je vyloučen Ivanov za hru vysokou holí.

35:18
    Popov se vymotal zpoza branky a snažil se zakončit, což mu nevyšlo, díky hostujícím obráncům, kteří jeho šanci překazili.

32:13
    Jenomže ihned je vyloučen Širokov za krosček. Hostům se naskýtá šance k odskočení do dvoubrankového vedení.

29:49
    Síly na ledě se vyrovnají. Jevgenij Mozer je vyloučen za sekání.

29:42
    To je nemusí mrzet, jelikož si zahrají další přesilovku. Za sekání je vyloučen Stoa. Hosté jsou pod tlakem a nestíhají domácí hráče.

27:25
    Domácí mají přesilovou hru 5 na 3. Střelec úvodní branky Komaristyj je vyloučen za hákování.

26:13
    Denis Kurepanov je vyloučen na dvě minuty za držení.
    KOMARISTYJ - 0:1

24:47
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Je tu první branka dnešního utkání. Po levé straně se dostal do zakončení ALEXANDR KOMARISTYJ, který vypálil na Barulina, ten jeho pokus vyrazil zpět k hostujícímu hráči, který dorazil kotouč do domácí svatyně. Asistence: Arťom Garifulin.

19:54
    Před koncem třetiny je ještě vyloučen za nedovolené bránění Denis Kuljaš, který fauloval Musina. Šance pro hosty.

17:26
    Za hákování je vyloučen hostující Kuklev. Omsk si zahraje druhou přesilovou hru.

12:46
    Hosté si zahrají také přesilovou hru. Miroslav Blaťák si jde odpočinout na dvě minuty za držení hole.

09:36
    Domácí si zahrají první přesilovou hru. Vyloučen je za sekání Fairchild.

04:33
    Sobotka se dostal na pravé straně do dobré střelecké pozice. Jeho pokus mířil na levou tyč Sorokinovy branky. Hostující gólman pokus českého rodáka vyrazil betonem.