Olomouc – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Zlín – Vsetín 10:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 2:4 (kon.)
Slavia – PZ Kladno 8:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:2 (kon.) | Kladno – Letňany 3:1 (kon.)
Poruba 2011 – Třinec 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 3:0 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
HC Litvínov – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Vítkovice – Havířov 5:4 (2:0 po s.n.)

35:55
    Po střele Romana škoda raději přikrývá puk, ale seknul jej Poruba a dostává dvě minuty.

32:58
    Na trestnou lavici odchází za držení Radzienciak.

30:25
    Za vražení na hrazení dostává 2+10 osobní trest Michal Dang.

22:46
    RT TORAX jde do oslabení. Za hákování vyloučen obránce Jiří Skokan.

16:27
    Třinec jde podruhé do oslabení. Za vražení na hrazení jde na trestnou lavici Robin Švaňa

14:08
    Dang nedovoleně bránil soupeři ve hře a Třinec má další přesilovku.

5:12
    Za hákování si jde sednout Matyáš Holub.

2:46
    Za držení jde na trestnou lavici Radim Šustala. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

1:03
    V útočné třetině hákoval Hrehorčák Patrik a domácí mají šanci využít přesilovku.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 54. Vospálek (Csabala, Dohnal) – 7. Stuchlík (Bartko), 52. Hrehorčák, 59. Stuchlík (Kaukič, Hrehorčák)

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Dobečka) – Široký, Olšr, Prokeš, Šípek, Boháč, Skokan, Prepsl – Irgl, Nardelli, Bialoň – Csabala, Dohnal, Vospálek – Holub, Malát, Šustala – Konečný, Stach, Dang
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Prokop) – Valíček, Haman, Radzienciak, Adámek, Imrich, Bartko, Janiczek – Stuchlík, Kaukič, Švaňa, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Poruba, Plitko, Matějka, Bárci, Sztwiertnia, Roman

Rozhodčí: Mikula – Tošenovjan, Barteček