Frölunda – Villach 5:2 (kon.) | Eisbären – Djurgården 4:3 (2:0 po s.n.) | Luleå – Nottingham 9:1 (kon.)
Rauma – Hamburg 5:0 (kon.) | Kloten – JYP 2:3 (po pr.) | Pardubice – TPS 2:3 (1:2 po s.n.)
Kölner Haie – Kärpät 3:2 (kon.) | Salzburg – HV71 3:1 (kon.) | Bolzano – Linköping 1:2 (kon.)
Kölner Haie
3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Kärpät Oulu
Neděle 07.09.2014, 17:45 • Lanxess Arena • Hokejová Liga mistrů

58:25
    Karhunen zůstává na střídačce! Hosté to zkouší s šesti hráči v poli!
    Christopher MINARD - 3:2

53:55
    Kolín právě vstřelil branku!
    Další využitá přesilovka a domácí jdou do vedení! Střelcem je opět CHRISTOPHER MINARD, který dostal perfektní přihrávku do mezikruží, odkud z první trefil přesně růžek Karhunenovy branky. Asistence: Jamie Johnson.

52:49
    Patrick Davis (OUL) si odsedí dvě minuty za držení hole a je tu další přesilovka pro Žraloky.
    Christopher MINARD - 2:2

50:21
    Charles Stephens přihrál před branku Johnsonovi, který zblízka Karhunena ještě nepřekonal, ale finský brankář vyrazil puk jen k CHRISTOPHERU MINARDOVI, pro něhož už nebylo těžké doklepnout kotouč do odkryté branky. Asistence: Jamie Johnson, Charles Stephens.

49:50
    k vidění je vidět přesilovkový kolotoč v podání domácích!

48:52
    Ivan Huml (OUL) si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

43:55
    Mike Iggulden (KOH) si jde odsedět dvě minuty za držení, což se domácímu hráči ani fanouškům na tribunách vůbec nelíbí.

37:49
    Tjärnqvist (KOH) našel zadovkou Gogullu, který pálí v gólové pozici do tyče!

36:29
    Ryan Glenn (OUL) dostává dvě minuty za zdržování hry.

33:16
    Gogulla mohl překonat Karhunena, kterého si nejprve položil, ale následně hostující gólman skvělým skokem vyrazil Gogullovu střelu mířící do odkryté branky!

32:18
    Přesilovka však neměla dlouhého trvání, jelikož na trestnou jde nyní Patrick Davis (OUL) za vysokou hůl.

32:13
    Za držení protihráče si odsedí dvě minuty Torsten Ankert (KOH).

30:39
    Už to mohlo být zase od dvě branky, ale Danny Aus den Birken předvedl parádní zákrok lapačkou a nepustil kotouč za svá záda!
    Philip RIEFERS - 1:2

29:13
    Využitá přesilovka domácích! PHILIP RIEFERS si najel zcela sám do mezikruží, kam dostal přihrávku zpoza brány a ranou z první překonává Karhunena! Asistence: Charlie Stephens, John Tripp.

27:46
    Ivan Huml (OUL) atakoval po odpískání soupeře a dostává dvě minuty za hrubost.

27:46
    Nyní se však hosté dostali do velké příležitosti, která vyvrcholila ve chvíli, kdy se Joonas Donskoi ocitl s pukem přímo před Aus den Birkenem, ale bekhendovým pokusem nebyl úspěšný a stav zůstává nezměněn.

25:46
    Domácí hráli v šesti a bude z toho přesilovka pro Kärpät.

24:06
    Hostující Patrick Davis se řítil sám na domácího brankáře, ale v souboji byl úspěšnější Aus den Birken!

17:00
    Iggulden (KOH) totiž dostává dvě minuty za hákování a je z toho další dvojnásobná přesilovka pro Kärpät.

17:00
    Tyč teď zachránila domácí před dalším inkasováním! Následně však přichází velká komplikace pro Köln.

16:15
    Je tu další vyloučení na domácí straně. Jamie Johnson dostává dvě minuty za hrubost, na což reagují tribuny hlasitým pískotem.

13:32
    Chris Minard (KOH) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění a Köln jde opět do oslabení.
    Joonas DONSKOI - 0:2

10:01
    Oulun Kärpät vstřelil branku!
    JOONAS DONSKOI dostal v levém kruhu přihrávku od Junttily, vybruslil si do středu pásma, a poté vypálil pod víko Aus den Birkenovy brány. Asistence: Julius Junttila, Joonas Komulainen.

07:42
    Dan Spang (OUL) si jde odsedět menší trest za podražení.

04:26
    Sebastian Aho (OUL) si jde za svůj tým odsedět menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Je tu první přesilovka Kölnu.
    Mika PYöRäLä - 0:1

02:22
    Hosté okamžitě využívají dvojnásobnou přesilovku. Ivan Huml naznačil nejprve střelu, ale místo toho přihrál do mezikruží na MIKU PYÖRÄLÄHO, který tečoval puk mezi Aus den Birkenovy betony. Asistence: Ivan Huml, Micolas Deschamps.

02:03
    Charles Stephens (KOH) dostává menší trest a domácí se budou bránit ve třech!

01:26
    První přesilovku budou mít hosté. Marcel Ohmann odchází na dvě minuty za držení hole.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 30. Riefers (Stephens, Tripp), 51. Minard (Johnson, Stephens), 54. Minard (Johnson) – 3. Pyörälä (Huml, Deschamps), 11. Donskoi (Junttila, Komulainen)

Kölner Haie: Aus den Birken (Stefaniszin) – Müller (A), Riefers – Tjärnqvist, Krupp – Lüdemann, Ankert – Zerressen – Minard, Johnson, Gogulla – Tripp (C), Stephens, Pfohl – Ohmann, Falk (A), Schmölz – Iggulden
    Kärpät Oulu: Karhunen (Tarkki) – Kukkonen (C), Masuhr – Glenn, Spang – Vallin, Nutivaara – Alikoski, Eminger – Davis, Deschamps, Pyörälä (A) – Aho, Komulainen, Huml (A) – Donskoi, Kemppainen, Junttila – Suoranta, Keränen, Mäenalanen

Rozhodčí: Wiegand (SUI), Brill (GER) – Berger (GER), Kowert (GER)