MAC Budapešť
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 07.09.2014, 17:40Erste Bank Young Stars League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:40 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Přeji příjemné odpoledne. Dnes budeme sledovat znojemské juniory, kteří před sebou mají další kolo mezinárodní EBYSL. Tentokráte se vydali na led do maďarského hlavního města Budapešti.

Znojemští hokejisté prožívají opravdu náročný víkend. V sobotním zápase nastoupili proti Klagenfurtu, kde se jim podařilo zvítězit až po samostatných nájezdech 2:1, a tím také získat první vítězství v sezóně.

Podaří se Znojmu vybojovat další vítězství?

Orlímu soupeři se ale v minulém zápase dařilo podstatně lépe. V utkání proti LA Stars si Budapešť připsala celkem devět branek a na domácím ledě si jistě dají pozor.

MAC Budapešť: Arany (Gyori) – Nagy, Herszenyi, Herner, Jaszai, Lakatos, Kovacs, Inglis, Stipsicz – Bodok, Majaross, Toth – Egyed, Sillo, Terbocs – Papp, Pajic, Fekete – Berendi, Vajda.

Orli Znojmo: Svoboda – Michalica, Kruckovyč, Koňařík, Švanda, Křípal, Nahodil, Toman – Račický, Zajíc, Krcho – Fruhwirt, Lander, Svatuška – Hačecký, Horák, Forman.

00:01

06:45
    Orli právě vstřelili branku!
    A máme tu první gól dnešního utkání. Skóre otevírají hosté, a to díky přesné střele JIŘÍHO LANDERA, který posílá kotouč za brankovou čáru.
    Asistence: Jan Koňařík, Bronislav Fruhwirt.

12:08
    Na trestnou lavici odjíždí Kruckovyč (ZNO), který si odpyká menší trest za faul kolenem.

14:08
    Znojmo nepříjemnou situaci ustálo a je kompletní.

17:40
    Budapešť vstřelila branku!
    Znojmu vedení moc dlouho nevydrželo a Svoboda podléhá necelé tři minuty před koncem první třetiny střele z hole GERGA FEKETEHO. A je vyrovnáno.
    Asistence: Sinisa Pajic, Oliver Herner.

18:30
    Další vyloučení na znojemské straně. Svatuška (ZNO) obdržel dvou minutový trest za krosček.

20:00

V úvodu první dvacetiminutovky byly zaznamenány celkem dvě branky. Jako první se prosadili hosté, na jejichž gól našli domácí v závěru první třetiny rychlou odpověď. Rozhodne o vítězi prostřední část hry?

20:01

20:30
    Orli jsou v plném počtu.

23:57
    ISTVAN TERBOCS vybojoval vedení pro svůj tým, díky přesné střele, která skončila za zády znojemského Svobody.
    Bez asistence.

27:34
    I Orli si zahrají svoji první přesilovou hru. Vyloučen Stipsicz (MAC) – 2 min. za krosček.

28:55
    Znojmo ihned využívá přesilovou hru k vyrovnání. MICHAL KRUCKOVYČ překonává domácího gólmana a vrazí svůj tým do hry.
    Asistence: Tomáš Račický, Josef Krcho.

31:17
    Další výhoda pro Znojmo. Na trestnou lavici odjíždí autor první branky za domácí Fekete (MAC), který si za sekání holí odsedí dvou minutový trest.

33:17
    Domácí uhlídali prostor před Aranym a jsou kompletní.

34:28
    Rozhodčí rozdávají další trest. Tentokráte pro Michalicu (ZNO), který si odpyká menší trest za podražení.

36:28

40:00

Druhé dějství vypadalo dost podobně, jako to předchozí. Po druhé brance, kterou vstřelili domácí, se hosté probrali a ihned odpověděli. Stav je tedy stále nerozhodný. Co přinese poslední část hry můžete číst na našem přenosu už za několik málo okamžiků.

40:01

42:13
    Vyloučen Jan Koňařík (ZNO) – 2 min. za hákování.

44:01
    Domácí znovu obnovují svoje vedení v utkání. Už druhou branku si připisuje ISTVAN TERBOCS.
    Opět bez asistence.

60:00

V závěrečném dějství padl jen jediný gól, a to do znojemské sítě. Domácím se tak podařilo vybojovat velmi těsné vítězství 3:2 a na jejich konto putuje plný počet bodů.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (19:58:47)

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 18. Fekete (Pajic, Herner), 24. Terbocs, 45. Terbocs – 7. Lander (Koňařík, Fruhwirt), 29. Kruckovyč (Račický, Krcho)

HC LERAM Orli Znojmo: Svoboda – Michalica, Kruckovyč, Koňařík, Švanda, Křípal, Nahodil – Račický, Zajíc, Krcho – Fruhwirt, Lander, Svatuška – Hačecký, Horák, Forman – Toman.