Řisuty – Pelhřimov 7:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Bílina – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Děčín – Tábor 3:4 (0:1 po s.n.) | Jindř. Hradec – Vrchlabí 1:2 (1:2 po s.n.)
Jablonec n/N – Nymburk 4:5 (kon.) | Trutnov – Kobra 2:6 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 13.09.2014, 17:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Západ

59:02
    Kozlové právě vstřelili branku!

Tak a tímto už je definitivně vymalováno. Do prázdné branky přes celé hřiště kotouč do Slámovy branky vstřelil JAN VESELÝ a zvýšil skóre Kozlů na 5:2!
    Bez asistence.

58:53
    Plameny to zkouší v 6 bez brankaře!

55:47
    Valáškova rána skončila těsně vedle branky!

53:33
    Josef Malý zahájil útok a ve středním pásmu přihrál Valáškovi, který měl pokračovat, v tom mu zabránil Michal Kaňka (ZNS), který ho podrazil a odpyká si za to 2 minuty! Pro Kozly začíná přesilová hra.

50:19
    Staňkova rána byla namířená na branku Sejpala. Ten ji neměl pod kontrolou nakonec pomocí Pácala kotouč podržel.

50:02
    Kozlové jdou do 4! Vyloučen Lukáš Skokan na 2 minuty za držení protihráče. Vylepší si hosté skóre?

49:16
    Žďár právě vstřelil branku!

Ukázkově vymetl roh pravého rohu Sejpalovy branky ALEŠ PADĚLEK, po přesné nahrávce od Tomáše Smejkala. Snižuje tak skóre na 4:2. A stále není konec zápasu.
    Asistence: Tomáš Smejkal.

48:30
    Domácím se nepodařilo využít jejich přesilovou hru. A Padělek pokračuje ve hře. Hraje se 5 na 5.

46:30
    Začíná přesilová hra domácích. Potrestán Aleš Padělek na 2 minuty za nedovolené bránění.

44:31
    Hosté ve velké šanci. Padělek tvrdě v mezikruží vystřelil na Sejpala, ale ten vyráží.

38:39
    Domácí jdou opět do čtyřech. Vyloučen Jan Veselý na 2 minuty za hákování. Sníží hosté na 4:2?

33:54

Hosté prolomili dnešní smůlu v přesilové hře a snižují skóre na 4:1! Autorem jejich první branky se stal ALEŠ PADĚLEK.
    Asistence: Kunstmüller, Staněk

32:49

Neskutečnou akci předvedli nyní domácí. Josef Malý vybojoval kotouč ve středním pásmu a PAVEL ŠIFTA si krásně najel do volného prostoru, tam dostal přesnou nahrávku, v souboji Šifta x Sláma zvítězil Šifta a zvyšuje skóre v oslabení na 4:0!
    Asistence: Malý

32:38
    Nyní mají 2-minutovou výhodu hosté. Vyloučen Lukáš Skokan na 2 minuty za vražení na hrazení..

30:36
    Domácí si stále drží třetinu u Slámy, dostali se do takové akce, kdy už si každý z přihlížejících myslel, že kotouč je v brance. Ale Jiří Sláma bravurně kotouč zalehl svým betonem a pozastavil tak tlak domácích!

29:29
    Hosté jdou do čtyřech! Potrestán Martin Vítek na 2 minuty za držení protihráče. Zvýší si Kozlové svůj náskok?

28:58

Domácí skvělou kombinací, kdy Šafránek nahrál Frolíkovi a ten rychlostí vybruslil až ke Slámovi a viděl po jeho levé ruce volného VÁCLAVA JANKOVSKÉHO, kterému kotouč přihrál a ten z první prostřelil Jiřího Slámu. Stav utkání je tedy 3:0.
    Asistence: Frolík, Šafránek.

27:49

Nedáš- dostaneš! Toto přísloví platí pro hosty dnes již po druhé. Lukáš Skokan vybojoval kotouč a našel si Josefa Malého, ten z první přihrál volnému DOMINIKU ZUMROVI, který vstřelil gól prakticky do prázdné branky a zvyšuje tak skóre dnešního zápasu na 2:0!
    Asistence: Malý, Skokan.

26:24
    Domácí se osvobozují posláním puku pryč ze své třetiny!

25:33
    Další přesilová hra hostů! Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování. Povede se hostům tato přesilová hra?

21:55
    Jan Veselý tvrdě vypálil od levého kruhu a Sláma ani nevěděla jak a špičkou holí kotouč odrazil do volného prostoru!

19:30
    Hosté si zahrají první přesilovku! V poslední minutě první třetiny vyloučen Jiří Fiala (KOL) na 2 minuty za hákování.

08:59
    Opět chyba domácích, Kozlové nechali úplně volné hráče. A na kolínského obránce jeli 2 z Plamenů. Nakonec zakončil Aleš Padělek, který jeho tvrdou střelou branku přestřelil.

07:12

Hned z protiútoku, Kozlové napravili reputaci a po Pýchově nahrávce Slámu prostřelil kapitán kolínských kozlů JOSEF MALÝ. Ten otevírá skóre dnešního zápasu i letošní sezóny! Stav utkání 1:0.
    Asistence: Pýcha

06:55
    Do obrovské šance se, po chybě domácí obrany dostal Michala Kaňky, který ujel všem Kozlů ale v samostatném nájezdu Sejpala nepřekonal.

04:20
    Plameny se osvobozují!

03:30
    První na trestnou lavici zamíří hráč hostí, v ten moment kdy měli domácí navrch a okupovali branku Slámy, hostující Aleš Padělek na 2 minuty za hákování.

02:02
    Velkou šanci měl domácí Václav Jankovský, ten se z mezikruží pokusil prostřelit betony Jiřího Slámy. Neúspěšně, žďárský brankář kotouč pevně drží mezi betony a hru přerušuje!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 8. Malý (Pýcha), 28. Zumr (Malý, Skokan), 29. Jankovský (Frolík, Šafránek), 33. Šifta (Malý), 60. Veselý – 34. Padělek (Kunstmüller, Staněk), 50. Padělek (Smejkal)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Hanzl, Pácal, Pýcha, Skokan "A", Muláček, Barták, Fiala – Frolík, Šafránek "A", Jankovský- Malý "C", Valášek, Šifta – Veselý, Zumr, Ježek, – (Semirád, Hlavatý)
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vlach) – Staněk "A", Vítek, Pleva "A", Jícha, Smejkal, Kolda, Doležal, Padělek, Kunstmüller, Plachý "C", Man, Dítě, Kaňka, Kotlík, Vítek, Říha, Zídek, Gregar

Rozhodčí: Luczków – Špringl ml., Marek