Třinec – Vítkovice 3:5 (kon.) | Zlín – Liberec 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Litvínov 3:4 (kon.)
K. Vary – Sparta 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 19.09.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

56:54
    Vyloučení na straně domácích. Milan Toman (MBL) sedí na trestné lavici za nedovolené bránění. Šance pro Litvínov, aby urval zápas ve svůj prospěch.

48:21
    Hosté jdou do tří. Jiří Šlégr (LIT) sedí na trestné za nedovolené bránění. Toto může být jedna z posledních příležitostí Bruslařů na srovnání. Mají k dispozici 93 sekund přesily 5 na 3.

47:54
    Jiří Zeman (LIT) již sedí na trestné lavici za sekání Broše, který ale i tak stihl zakončit. Jenže střela se pod víko Francouzovy branky nevešla.

39:20
    Juraj Majdan (LIT) vyloučen za vysokou hůl. Uvidíme, zda se Boleslav dokáže prosadit i gólově.

31:04
    Robin Hanzl (LIT) byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Uvidíme, zda Bruslaři něco vymyslí.

27:17
    Vyloučení na straně Litvínova. Na trestné sedí Ondřej Jurčík (LIT) za krosček – šance pro domácí snížit.

25:18
    Navíc byl vyloučen Milan Mikulík (MBL) na dvě minuty za podražení. To nejsou dobré chvíle pro Bruslaře.

21:45
    Na trestnou lavici odjel kapitán domácích David Výborný (MBL) – odpyká si čtyřminutový trest za hákování. Domácí publikum protestuje.

17:46
    Michal Trávníček (LIT) putuje na trestnou lavici, dopustil se zdržování hry, když vyhodil puk přes plexisklo mimo hrací plochu. Boleslav má k dispozici přesilovku v závěru třetiny.

06:24
    David Vrbata byl tvrdě atakován u mantinelu a Jiří Gula (LIT) už sedí na trestné lavice. Druhá příležitost pro domácí, aby srovnali. Ta první jim zatím nevyšla.

03:03
    Šrámek (LIT) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 8. Stříteský (Klimenta, Mikulík), 42. Broš (Výborný, Stříteský), 50. Hyka (Broš, Výborný) – 2. Martynek (Ručinský, Zeman), 26. Šrámek, 27. Kubát (Hübl), 60. Gula (Hanzl)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Hruška, Toman, Stříteský, Kučný, Robar, Trška, Čermák – Látal, Výborný, Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Pacovský, Musil, Lenc – Hyka, Vrbata, Květoň
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Kubát, Chaloupka, Sklenička, Zeman, Šlégr, Gula, Kokeš – Lukeš, Hübl, Jánský – Ručinský, Hanzl, Martynek – Trávníček, Piroš, Majdan – Jurčík, Šrámek, Písařík

Rozhodčí: Hribik, Turčan – Frodl, Charvát