Mountfield HK – Písek 5:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 10:5 (kon.) | SHK Hodonín – Warriors Brno 5:4 (kon.)
Litoměřice – Kobra 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
10:5 (1:2, 2:0, 7:3)
LHK Jestřábi Prostějov
Pátek 19.09.2014, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

58:44
    Hosté jsou v závěru utkání nedisciplinovaní. Dvě minuty pro Maška za hrubost.

58:22
    Další vyloučení, tentokrát na straně Prostějova, dvě minuty za vysokou hůl pro Dočkala.

52:09
    Vsetín bude hrát v početní výhodě, aktivní počínání Filipa Stanislava zastavil až Křesala faulem kolenem.

51:15
    Na ledě se přiostřuje, Zuzaník fasuje dvě minuty + osobní trest deset minut. Stejně je na tom také prostějovský Liška.

50:46
    Sotva skončil trest vsetínského Grygara, jdou domácí znovu na trestnou lavici, tentokrát je vyloučen Španko.

49:23
    Tentokrát byl však u mantinelu ošklivě atakován Michal Štědrý, rozhodčí celou situaci viděli a prostějovský Konečný fasuje 2+2 minuty.

48:38
    Příležitost pro Prostějov, dvě minuty za sekání fasuje Grygar.

42:42
    Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty dostává Krampol za hákování.

35:16
    Prostějov se poprvé v prostřední části může usadit v útočném pásmu. Příležitost mu k tomu dal Vašiček, jenž fasuje dvě minuty.

29:29
    Krušné chvíle pro Prostějov, Vsetín je totiž na koni a nyní si zahraje v početní výhodě. Vyloučen je Krček.

17:09
    A početní výhodu si vyzkouší také hosté z Prostějova. Dvě minuty fasuje Filip Stanislav za nedovolené bránění.

14:22
    Nyní už se však vylučovat bude, potrestán je prostějovský Mašek, dvě minuty podražení.

09:14
    Máme zde první vyloučení, počínání Španka nedovoleně zastavil hostující Willert a posedí si na trestné lavici za podražení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 17. Grygar (Zuzaník), 27. Stanislav, 30. Mikula (Štědrý, Zuzaník), 42. Mikula (Zuzaník, Kuchařík), 45. Bouda (Vaněk, Surý), 46. Bumbál (Štědrý), 51. Kuchařík (Štědrý), 56. Mikula (Štědrý), 60. Štědrý (Bumbál), 60. Stanislav (Vaněk) – 3. Langr (Medek, Mašek), 20. Hejduk, 43. Mašek (Langr), 47. Medek (Konečný, Krček), 52. Langr (Hejduk)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bubela) – Španko, Surý, Bumbál, Svozílek, Vašíček, Konopka, Červínek, Mikula, Kuchařík, Zuzaník, Grygar, Bouda, Štědrý, Stanislav, Vaněk.
    LHK Jestřábi Prostějov: Gottwald (Strašák) – Krček, Křesala, Hejduk, Liška, Krampol, Langr, Mašek, Kuncek, Dočkal, Medek, Willert, Jurík, Konečný.