Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Čerepovec 3:7 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 2:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Ufa 1:2 (kon.) | Toljatti – Omsk 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 4:5 (3:4 po s.n.)
Jokerit – Záhřeb 2:3 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 7:2 (kon.) | Riga – Minsk 1:3 (kon.)
Dinamo Riga
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 06.10.2014, 18:30 • Arena Riga • KHL

52:15
    Domácí hokejisté jsou pod tlakem a z toho pochopitelně rezultují fauly. Nyní se nedovoleného bránění dopustil Cipulis.

39:00
    Konec druhé třetiny bude z pohledu domácího mužstva ještě zajímavý, Alexander Kitarov uchopil kotouč v rukavici na příliš dlouhou dobu, za což usedá na trestnou lavici.

35:01
    Nyní si přesilovou hru zahrají domácí hokejisté, dvě minuty za hákování obdržel Alexander Kitarov. Domácí se před přerušením hry dokázali dostat do zajímavé šance, opět, jako už několikrát v zápase, jim však chyběla větší přesnost při zakončení.

31:45
    Následně navíc Cibulskis přidržel až příliš dlouho v rukavici, za což ho rozhodčí posílá na trestnou lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.

25:52
    No tak tohle střídání si Bailen za rámeček nedá, poté, co se dopustil hrubky navíc oslabil své mužstvo, rozhodčí jej vyloučil na dvě minuty za držení hokejky.

13:19
    Matt Ellison si svou radost z první branky neužil zrovna povoleným způsobem, najel do Sedláčka, a vyprovokoval menší potyčku. Nyní si odpyká trest za nedovolené bránění.

02:06
    Přesilovka je u konce, Miks Indrašiš se dopustil útočného faulu a nyní si půjde odpykat dvouminutový trest za podražení.

00:52
    A první vyloučení utkání, rozhodčí poslal za katr Lukáše Krajíčka.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 28. Redlihs (Meija, Bicevskis) – 14. Linglet (Ellison, Vesce), 53. Gavrus (Kaljužnyj), 60. Szczechura (Cheechoo, Šinkevič)

Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – Sotnieks, Pujacs, Genoway, Cibulskis, Porejs, Grinbergs – Darzinš, Videll, Hossa – Cipulis, Indrašis, Bukarc- Meija, Bicevskis, Redllihs – Upitis, Škvorcovs, Ščastlivij, Jelisejevs
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíček, Lisovec, Bailen, Nogačjov, Šinkevič, Filičkin – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura – Ellison, Linglet, Vesce – Meleško, Kitarov, Kulakov – Drozd, Razvadovskij, Pavlovič, Gavrus

Rozhodčí: Buturlin, Gofman – Birin, Šeljanin