Buffalo – Columbus 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 6:4 (kon.) | Washington – Montreal 1:2 (2:3 po s.n.)
Philadelphia – New Jersey 4:6 (kon.) | Detroit – Boston 2:1 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (po pr.)
Nashville – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 2:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.)
Minnesota – Colorado 5:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 2:5 (kon.) | Arizona – Winnipeg 2:6 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:6 (0:1, 3:2, 1:3)
New Jersey Devils
Pátek 10.10.2014, 01:15 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

53:06
    Nicklas Grossmann v souboji s Jágrem fauloval a hosté mají výhodu přesilové hry.

50:20
    Jenže Jaromír Jágr Akesona zahákoval a půjde na dvě minuty, přesilová hra Flyers, to je velká šance na vyrovnání!

44:48
    Nicklas Grossmann fauluje Rydera, přesilová hra pro New Jersey.

39:55
    A navíc se vylučuje, Devils oslabuje Clowe a v úvodu třetí třetiny tak budou hrát domácí přesilovou hru!

35:30
    Patrik Eliáš si v jednom ze soubojů pomohl "háčkem" a dostává dvouminutový trest, přesilová hra pro domácí.

27:29
    Tootoo dostává dvouminutový trest za sekání a domácí si zahrají přesilovou hru.

14:38
    Přesilová hra Devils však končí, Henrique hákuje a poměr sil na ledě se vyrovná.

13:22
    První vyloučení v zápase, Pierre-Edouard Bellemare fauluje Giontu a nabízí tak dvouminutovou přesilovou hru soupeři.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 36. Giroux (Streit, Voráček), 40. Simmonds (Read, MacDonald), 40. Simmonds (Lecavalier, Giroux), 45. Lecavalier (Simmonds, Streit) – 13. Ryder (Clowe, Greene), 23. Henrique (Ryder), 26. Cammalleri (Jágr, Židlický), 45. Eliáš (Židlický, Havlát), 48. Zubrus (Henrique, Ryder), 59. Cammalleri (Jágr)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – MacDonald, Coburn, Grossmann, Streit, Del Zotto, L. Schenn – B. Schenn, C. Giroux, Voráček – Raffl, Lecavalier, Umberger – Read, Couturier, Simmonds – Rinaldo, Bellemare, Akeson
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Salvador, Židlický, Greene, Severson, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Havlát – Clowe, Henrique, Ryder – T. Ruutu, Gionta, Tootoo

Rozhodčí: Hebert, Kozari – Heyer, Cherrey

Diváci: 19 801