Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)

55:04
    Vyloučení na straně domácích. Jakub Planý (MBL) sekl jednoho z hostí a sedí na trestné lavici.

54:33
    Jihlavští hráli opět v šesti bruslařích v poli a vysluhují si za to dvouminutový trest, který odpyká Tomáš Mejzlík (JIH).

46:59
    Vyloučen byl Vojtěch Pražák (JIH) a uvidíme, zda se Bruslařům podaří snížit.

44:27
    Vyloučení na straně Bruslařů. Za hákování si jde odsedět dvě minuty Jan Prokop (MBL).

39:55
    Vyloučení hostí. Vladimír Srnský (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:35
    Kroni Musliu (MBL) byl ještě navíc vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, a tak se Bruslaři musejí opět bránit.

30:12
    Za sekání si jde na dvě minuty odpočinout Vojtěch Pražák (JIH). Dokáží se Bruslaři poprvé v zápase prosadit?

25:57
    Na trestné lavici už sedí Tomáš Mejzlík (JIH), jenž tak odpykává trest za celý svůj tým.

25:04
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí je na trestné za hákování Ondřej Tichý (MBL) a za hosty se provinil hrubostí Pavel Kousal (JIH).

12:39
    Přichází ale šance v podobě přesilové hry. Za hrubost pyká Daniel Kolouch (JIH). Odsedí si dvě minuty.

09:40
    Za podražení ve středním pásmu byl vyloučen František Uřídil (MBL), hosté mají tak k dispozici druhou přesilovku v zápase.

06:04
    Jiří Ondráček (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za hákování, tentokráte mají početní výhodu domácí.

00:43
    Michal Mattis (MBL) však hned na začátku zápasu fauloval (napadení) a hosté mají k dispozici přesilovou hru.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 37. Planý, 52. Skořepa (Musliu, Bohanos), 53. Kalaš (Dančisin), rozh. náj. Musliu – 11. Zayml (Mejzlík, Pražák), 38. Najman (Kousal), 43. Najman