Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
AZ Havířov
Pátek 10.10.2014, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

59:05
    Ale domácí se o to ještě mohou pokusit, dvě minuty totiž fasuje Trombik za hrubost.

50:34
    Jenže počet sil na ledě se vyrovná, vsetínský Lainka se dopustil nedovoleného zákroku a hra bude pokračovat ve čtyrech na obou stranách.

50:16
    S vyloučeními se ve třetí třetině roztrhl pytel, tentokrát si početní výhodu zahraje Vsetín, neboť Kiss bude pykat za sekání.

48:02
    Tentokrát se budou muset Valaši bránit, dvě minuty fasuje Kovář za nedovolené bránění.

45:47
    Vsetín dostane možnost početní výhody, vyloučen Dudek dostává dvě minuty za podražení.

35:19
    Vsetín si zahraje první přesilovou hru, Kurovský je potrestán menším trestem za hru vysokou holí.

16:26
    Znovu přesilová hra pro Havířov a znovu oslabí Vsetín Tydlačka, dvě minuty za hrubost.

13:01
    První vyloučení v dnešním utkání, sedět půjde domácí Tydlačka za podražení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 12. Dudek (Hendrych), 43. Hendrych, 44. Peterka, 46. Kurovský (Wróbel)

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Sachr) – Bártek, Weintritt J., Augustin, Vítek, Ševčík, Vodák – Koňařík, Abazaj, Toman, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt M., Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek.
    AZ Havířov: Gerža (Sonnek) – Trombik, Frojda, Dudek, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Cihlář, Kosina.

Rozhodčí: Fiedler (Zubří) – P. Blaha (Staré Město), Švarc (Uherský Brod)